fbpx
YouTube-канали з українською музикою

Кращі канали з українською музикою на YouTube

Сучасна українська музика приємно радує розмаїттям жанрів і якістю виконання. Крім популярних виконавців, щодня з’являється щось нове, в тому числі кавери, мікси і переспіви народних пісень. Кожен може знайти для себе щось своє, що буде найбільше до душі.

Ми зробили для вас добірку каналів на YouTube з українською музикою, де ви зможете знайти як новинки, так і улюблену класику. Також, на Спарку є докладна інструкція як конвертувати відео в аудіоформат, щоб було зручніше прослуховувати.

Golden Music UA

Канал українського музичного лейблу, який видає та продюсує пісні,

відеокліпи та альбоми українських  виконавців. Всі прихильники української музики можуть знайти тут якісний ліцензійний контент. Є музика як нових виконавців, так і легенд української естради.

Перейти на канал →

Українська Дискотека

Упорядники каналу беруть в ротацію пісні найрізноманітніших виконавців, а також шукають новинки по усій відеоплатформі, поповнючи колекцію, яка доступна підписникам.

Перейти на канал →

Весела українська музика

Як неважко здогадатися з назви, тут вас чекають добірки веселих і позитивних треків. Є багато добірок весільної музики, як на основі народних мотивів, так і сучасних аранжувань.

Перейти на канал →

Українська музика (Ukrainian Music)

Новинки і премєри, пісні про кохання, жанрові колекції і окремі записи маловідомих виконавців – контент на каналі різноманітний і регулярно поповнюється.

Перейти на канал →

Bezodnya Music

Bezodnya music – це простір для пізнання сучасної української музики без форматів та обмежень. Підхід до наповнення контентом цього каналу, підтверджує, що автори цілком дотримуються цього принципу, тут можна знайти музику на будь-який смак.

Перейти на канал →

Українські пісні

На відміну від решти каналів, тут акцент зроблено виключно на окремі треки, а не формування добірок. В цьому є свої плюси, оскільки ви швидко можете переключитися далі, якщо поточний трек не у вашому стилі, а не очікувати, поки знайдеться щось підходяще у великому плей-листі.

Перейти на канал →

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest