fbpx
Сайти з англійської мови для дітей

8 класних сайтів для вивчення англійської мови для дітей

Вивчати англійську мову можна різними методами: ходити на курси, займатися з репетитором, дивитися ролики на YouTube, а можна вибрати один з багатьох спеціалізованих сайтів, який допоможе у веселій і легкій формі прищепити дитині любов до іноземної мови.

Будь-які батьки намагаються зробити свій внесок у хороше майбутнє своєї дитини. Ми хочемо допомогти вам в цій справі, тому зібрали для вас добірку з 10 чудових сайтів для вивчення англійської мови для дітей.

На цих ресурсах підібраний цікавий матеріал, який викладений у ігровій формі, тому дитина точно не буде нудьгувати під час таких занять.

Digital Dialects

Digital Dialects - ESL English for Kids

Хороший сайт для тих, хто тільки-тільки почав вивчати мову: він допоможе дитині запам’ятовувати нові слова. Весь сайт – це 12 ігор, кожна з яких дозволяє завчити 10-15 нових слів – причому не тільки навчитися їх читати, а й відпрацювати правильну вимову.

Закріплюється пройдене в процесі онлайн-гри. А всі ігри настільки прості і зрозумілі, що з ними впорається навіть дитина. 

digitaldialects.com ->

CBeeBies

CBeeBees from Bies

Сайт від BBC, який допоможе дитині вчити англійську в невимушеній формі. Тут зібрані короткі мультфільми і дитячі шоу, з яких дитина зможе вивчити нові слова і конструкції природним шляхом, не акцентуючи увагу на нудних поясненнях граматики. Також дитина буде звикати до звучання природної англійської мови.

На сайті є розділ з навчальними іграми, а практикувати вимову допоможе спів веселих пісеньок з розділу Watch & Sing.

global.cbeebies.com ->

EnglishCLUB

EnglishClub

Тут дитина зможе вивчити базову лексику англійської мови, виконуючи цікаві нескладні вправи і читаючи простенькі тексти. Завдання розбиті на три рівні складності: простий, середній і складний. Дорослим радимо звернути увагу на інші розділи сайту, де можна знайти поради по вимові, граматику, лексику по темам (розділ Speaking) і рекомендації для письмової англійської.

englishclub.com ->

Online ESL Games

Games to Learn English fro Kids

На сайті зібрані онлайн-ігри різного рівня складності, але завдання у них одне – допомогти вивчити слова і розібратися в граматиці однієї з найпопулярніших іноземних мов світу. Багато ігор можна завантажити на комп’ютер, щоб грати і в режимі офлайн.

gamestolearnenglish.com ->

Sesame Street

Sesame Street for Kids

Насправді це не стільки навчальний сайт, скільки ігровий ресурс для дітей-носіїв мови. Проте, для занурення в англійську він підійде чудово.

У розділі Games дуже багато нескладних ігор з коментарями англійською, зміст яких часто зрозумілий по ситуації. А в розділі Artmaker можна розмальовувати картинки, доповнюючи їх всілякими кумедними предметами.

sesamestreet.org ->

National Geographic Kids

National Geographic for Kids

Всі діти люблять тварин. На сайті National Geographic Kids ви знайдете чудову колекцію відео про тварин, різні конкурси, ігри та вікторини з історії, географії і біології. Крім того, там є корисні статті про всі види тварин: факти, фотографії, відео.

kids.nationalgeographic.com ->

Storyline Online

Storyline Online

Класний ресурс, де історії і розповіді англійською для дітей читають відомі актори Голлівуду! Якщо ви не впевнені в своїх знаннях англійської, але хочете допомогти дитині освоїти іноземну мову – цей сайт просто знахідка.

Також багато вчителів використовують даний ресурс в класі для практики аудіювання, поєднуючи при цьому приємне з корисним.

storylineonline.net ->

ABCya!

ABCya! - англійська для дітей

Дуже крутий сайт для вивчення англійської мови для дітей дошкільного віку і учнів початкової школи. Тут ви знайдете великий вибір всіляких ігор і різноманітних завдань, тобто інтерактивних варіантів вивчення англійської, які не залишать байдужою жодну дитину.

abcya.com ->

Сподіваємося, цей список буде для вас корисним. Доповнюйте нашу статтю в коментарях, і діляться нею з друзями!

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest