fbpx
uk
Слухаємо подкасти англійською

Кращі подкасти, які допоможуть вам у вивченні англійської мови

Подкасти – це серія аудіо-файлів (епізодів) на певну тему, які можна завантажити для подальшого прослуховування на своєму смартфоні або іншому пристрої.

Подкасти англійською мовою стали для мене приємним відкриттям, адже це дає можливість займатися вивченням мови в прямому сенсі на ходу, наприклад, під час поїздки в універ або на роботу, поки ви готуєте, прибираєте або займаєтеся спортом.

Упевнений, що багатьом з вас вони теж дуже сподобаються, адже дозволяють поліпшити розуміння живої мови на слух і тренувати власну вимову. Тому, я вирішив зробити добірку подкастів на англійській мові для рівня Elementary/Pre Intermediate.

Саме початківцям найскладніше, тому що подкастів існує дуже багато, і в усьому цьому розмаїтті легко загубитися. Кожен з перелічених у списку я протестував особисто, мені вони сподобалися, і думаю ви теж оціните.

A Cup of English

Короткі випуски, довжиною в середньому від 7 до 10 хвилин, озвучені приємним жіночим голосом, з чіткою і зрозумілою вимовою (американська англійська).

Теми найрізноманітніші – від розповіді про відвідини місцевого кафе і до вражень від концерту Еда Ширана. Можна знайти цікаве для себе, незалежно від рівня.

A Cup of English →

Espresso English Podcast

Уроки короткі і дієві, в процесі їх прослуховування ви будете вивчати граматику, ідіоми, нові слова і цілі фрази. Один з моїх улюблених подкастів.

Espresso English Podcast →

Storynory

Захоплюючі історії для дітей – казки, пригоди, легенди і багато інших цікавих жанрів, начитані в аудіоформаті професійними акторами. Можу вас запевнити, дорослим їх слухати буде не менш цікаво.

Storynory →

Daily Easy English Expression

Цікава манера подачі ведучого і невелика тривалість аудіо-уроків (близько 5 хвилин), а кожен епізод присвячений конкретному слову або виразу, яке вам варто знати, якщо ви хочете комфортно спілкуватися англійською.

Слова і фрази розглядаються в контексті, щоб ви точно знали як їх використовувати.

Daily Easy English Expression →

Radio English by Spotlight

Spotlight English – це добірка 15-хвилинних аудіо-відеозаписів у форматі окремого додатка, а не подкасту. Хоча різниця тільки в формі, а по суті це ті ж подкасти. Тут вас чекають різнобічні теми, а озвучка повільна і виразна – в самий раз для початківців.

Radio English by Spotlight →

Як вже могли помітити – в цьому списку немає жодної серії російською або українською мовою, все виключно англійською. Просто я на своєму досвіді переконався, що для ефективного навчання необхідно максимальне занурення в мовне середовище і навіть якщо ви не все розумієте, кращого варіанту ніж вимова від носіїв, немає.

В процесі прослуховування подкастів, обов’язково виписуйте нові для себе слова, щоб крім аудіювання додатково поповнювати і свій словниковий запас. Так ви зможете покращувати свої мовні навички з максимальною ефективністю.

Volodymyr Fedorychak
Volodymyr Fedorychak
Яскраво виражений індивідуаліст, зі специфічним почуттям гумору. Фанат Civilization, Apple і творчості Стівена Кінга.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий