fbpx
uk

Правила републікації

Використання матеріалів сайту “The Spark” на інших ресурсах, можливе за умови дотримання наступних правил:

1. Текстові матеріали, розміщені на сайті sparkmedia.com.ua, можна використовувати в обсязі не більше 30% за умови прямого посилання на сторінку на сайті, з якої було скопійовано матеріал.

При усному цитуванні матеріалів (для теле – і радіопрограм) з сайту обов’язкове усне згадування сайту видання. У випадку з YouTube відео, посилання може бути вказане в описі до ролику.

2. Використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів дозволяється тільки за умови розміщення під ними копірайту sparkmedia.com.ua, з прямим посилання на сторінку на сайті, з якої було взяті ці матеріали.

3. Для друкованих видань передрук матеріалів видання “The Spark” дозволяється лише за попереднього погодження з адміністрацією проекту.

4. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

У разі порушення будь-якого пункту цих правил “The Spark” залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних та судових органів, адміністраторів доменних імен, хостингу та служби з питань авторського права компанії Google Inc.