fbpx
Можливості YouTube

5 корисних функцій YouTube, про які ви могли не знати

Найбільший відеохостинг світу постійно розвивається, міняється його зовнішній вигляд і розширюються можливості. Якщо ви звичайний користувач і не заглиблювалися у вивчення сервісу, то багато можливостей YouTube вам напевне і невідомі. Але якщо використовувати їх в роботі, це піднімає зручність взаємодії з сервісом на новий рівень.

Ми зібрали для вас добірку з корисних функцій YouTube, про які ви могли не знати.

Як додати відео в чергу для перегляду

Щоб вибрати відео, яке почне відтворюватися наступним за тим, яке ви переглядаєте зараз, потрібно натиснути значок з трьома крапками біля потрібного вам ролику, і в меню, яке з’явиться, вибрати пункт «Додати в чергу»:

Додати відео в чергу на YouTube

Як сховати рекомендації від нецікавих вам каналів

Основна фішка YouTube – рекомендації, завдяки яким часом можна натрапити на чудовий контент. Але не завжди, інколи сервіс підсовує вам те, що вам абсолютно нецікаве і навіть дратує. Позбутися таких рекомендацій можна наступним чином – натискаєте на значок «…», і обираєте пункт «Не рекомендувати канал»:

Сховати канал з рекомендованого на YouTube

Як відправити посилання на конкретний момент відео

Якщо ви хочете відправити відео так, щоб отримувач включив його з певного моменту, натисніть на відео правою кнопкою миші і виберіть «Копіювати URL адресу з цього часу»:

Поділитися посиланням на час у відеоролику

Як приховати свою історію переглядів

Інші користувачі можуть бачити ваші плейлисти, відео які вам сподобалися і канали, на які ви підписані. Щоб приховати цю інформацію від сторонніх, зайдіть в «Налаштування» -> «Конфіденційність» -> «Списки відтворення та підписки», і переведіть їх в режим приватності:

Як сховати історію переглядів на YouTube

Як сповільнити або прискорити швидкість відтворення

В залежності від того, який тип відео ви переглядаєте, може виникнути потреба уповільнити швидкість відтворення ролику, або збільшити її. Для цього потрібно натиснути на значок шестерні в нижньому кутку справа («Налаштування»), і в пункті меню «Швидкість відтворення» виберіть потрібне вам значення:

Швидкість відтворення відео на YouTube
Як пришвидшити або сповільнити відео
Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest