fbpx
uk
YouTube-контент на смартфоні

Як завантажити відео і музику з YouTube (швидко і безкоштовно)

Щомиті на YouTube завантажується величезна кількість відеоконтенту. І зараз на цій платформі є дійсно все, чого душа забажає – від уроків англійської та репортажів National Geographic, до інтерв’ю з зірками і смішних добірок з фейлів.

Правда є чимало ситуацій, коли доступ до Інтернету відсутній, і єдиним можливим способом подивитися відео або прослухати музику, є попереднє їх завантаження на девайс. Наприклад, при тривалій поїздці в поїзді, виїзді далеко за місто або подорож в іншу країну, де доступ до Інтернету коштує занадто дорого.

Зараз це зовсім не проблема, є достатньо програм і сервісів, які успішно справляються з цим завданням, причому абсолютно безкоштовно. А тепер давайте розглянемо їх докладніше.

Як завантажити відео з YouTube в хорошій якості

Для цієї мети існують десктопні програми і онлайн-сервіси, який варіант для вас зручніший – вирішуйте самі.

4K Video Downloader

Крутий інструмент, який представляє собою універсальний комбайн для завантаження мультимедійного контенту з YouTube. Для того, щоб завантажити потрібне відео, просто скопіюйте посилання на нього з адресного рядка браузера:

Потім запустіть програму і натисніть на кнопку «Paste Link»:

Виберіть формат і якість ролика на виході, з доступних у списку варіантів, місце для збереження файлу, а потім натисніть на кнопку «Download»:

Стартує процес завантаження, і в залежності від тривалості відео, буквально за кілька секунд, максимум хвилину, ви отримаєте готовий файл.

4K Video Downloader дозволяє викачувати з YouTube цілі плейлисти або витягати окремо аудіодоріжку, тому є максимально універсальним інструментом.

Базові функції доступні безкоштовно, правда з деякими обмеженнями, а розширені можливості – після покупки преміум-версії за $15.

4K Video Downloader →

Y2mate.com

Безкоштовний онлайновий сервіс, для роботи з яким потрібно просто скопіювати посилання на потрібний вам ролик, і вставити його в поле для завантаження.

Система відразу ж почне генерувати посилання на завантаження. Коли вони будуть готові, просто натисніть на кнопку «Завантажити» біля посилання з потрібною вам якістю:

Працює дуже швидко, і дозволяє завантажувати відео в якості аж до 1080p (Full HD).

Y2mate.com →

Як скачати музику з YouTube

Можна зберегти для оффлайн-прослуховування свої музичні плейлисти або ж завантажити аудіодоріжку окремо від відео в кліпі. Зробити це можна і за допомогою описаних вище інструментів, але є і більш спеціалізовані сервіси.

Їх відмінність в тому, що на вибір доступно більшу кількість форматів, а скачати аудіо можна у вищій якості (наприклад, 320 kbps замість стандартних 128).

Vubey

Весь інтерфейс сервісу складається з трьох елементів, поля в яке потрібно вставити url відеоролика, музику з якого ви хочете завантажити з YouTube, списку для вибору бітрейта фінального аудіо, і кнопки «Convert to MP3»:

Vubey video downloader

Як неважко здогадатися, натискання на неї і запускає процес конвертації треку. З мінусів – відсутній індикатор завантаження, що не дозволяє оцінити приблизний час до завершення процесу. Але на це можна не звертати уваги, з огляду на той факт, що сервіс безкоштовний.

vubey.yt →

YtMP3

Творці даного конвертера, звичайно, ті ще генії неймінгу, але головне що інструмент вийшов хороший.

Основні відмінності даного сервісу для скачування музики з YouTube від інших конкурентів в тому, що він працює набагато швидше ніж всі інші, а також в можливості зберігати пісні прямо в свій аккаунт в Dropbox:

YtMp3

ytmp3.cc →

Ну от і все. Сподіваємося, складена нами добірка, буде для вас корисною. Для підтримки актуальності даного списку, працездатність всіх згаданих інструментів буде регулярно перевірятися.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий