fbpx
uk
Мелодії на рінгтон

Як зробити рінгтон для iPhone онлайн (з будь-якої пісні)

iOS – закрита операційна система, і з багатьма речами тут є свої заморочки, які можуть здатися дивними власниками смартфонів на Android.

Наприклад, просто вибрати будь-який трек в якості рінгтона тут на вийде, мелодія на дзвінок повинна мати спеціальний формат .m4r. А тривалість рінгтона в iPhone обмежена 40 секундами.

Завантажити готові звуки на смартфон і встановити мелодію на дзвінок – не  проблема. Як це зробити, детально показано в цьому відео (промотайте і дивіться з 3:40):

А от як зробити рінгтон для iPhone, знають далеко не всі. Способів є декілька, в тому числі з допомогою iTunes. Писати про це можна довго і нудно, тим більше далеко не у всіх є потрібний софт на комп’ютері. Тому я вирішив розповісти про найпростіший спосіб – з допомогою безкоштовного онлайн-сервісу.

Як з будь-якої пісні зробити рінгтон для iPhone

Перейдіть на сайт mp3cut.ru і виберіть файл, який хочете перетворити в мелодію для телефону. Завантажити його можна з комп’ютера, Dropbox або Google Drive:

Протягом декількох секунд файл вже буде завантажено на віддалений сервер, і на доріжці відобразяться повзунки, з допомогою яких ви можете вказати початок і кінець фрагменту, який буде вирізано з пісні:

Нагадаю: довжина повинна бути не більшою ніж 40 секунд. А зліва є поле з варіантами форматів, в яких можна зберегти результат. Виберіть пункт m4r, там ще світло-сірим шрифтом дописано – «Рингтон для iPhone»:

Після цього натисніть кнопку «Обрезать», а потім – «Сохранить», і вкажіть місце, наприклад, робочий стіл або Dropbox. Готово.

До речі, якщо ви хотіли б «витягнути» музику з улюбленого кліпу на YouTube, у нас на сайті є інструкція як це зробити, все швидко і доволі просто.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий