fbpx
uk
Скриншот веб-сторінки

Як зробити скриншот всієї сторінки сайту в Google Chrome

Необхідність зробити скриншот сторінки повністю, може знадобитися для різних цілей. Наприклад, дехто іноді таким чином зберігає цінну інформацію, оскільки є ресурси, на яких час життя сторінок обмежена, наприклад, сайти оголошень, аукціонів і т. п.

Проблема в тому, що звичайний софт і вбудовані засоби ОС, дозволяють зробити знімок тільки обраної області. Але це не проблема, якщо ви використовуєте браузер від Google – можна легко і швидко зробити скріншот всієї сторінки в Chrome, за допомогою спеціального плагіна.

У магазині розширень можна знайти різні плагіни для цих цілей, ми протестували їх в справі, і рекомендуємо звернути увагу на FireShot, встановити який в браузері можна за цим посиланням.

Після встановлення, на панелі з’явиться іконка у вигляді літери «S» і для початку роботи вам потрібно просто на неї натиснути. З’явиться ось таке невелике меню:


Тут в принципі все зрозуміло, і щоб вирішити наше з вами завдання, достатньо натиснути на пункт «Захопити всю сторінку», після чого FireShot почне в реалтаймі прокручувати сторінку, і вже через декілька секунд відкриє в новій вкладці результати:

Зберегти отриманий скриншот сторінки сайту можна як у вигляді зображення, так і в PDF-форматі. А в налаштуваннях плагіна:

Можна вибрати формат зображень (PNG/JPEG) і змінити ряд інших опцій при створенні і збереженні скриншотів сторінок.

Розробники пропонують і версію FireShot Pro, з рядом розширених функцій для професійного використання. Але для звичайного користувача можливостей безкоштовної версії більш ніж достатньо.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий