fbpx
Україномовні канали на YouTube для дітей

7 україномовних каналів на YouTube для дітей, на які варто підписатися батькам

Цікавих каналів для дітей на YouTube – величезна кількість. А от україномовних, які б були наповнені якісним контентом і регулярно оновлювалися, одиниці. Відеосегмент Уанету ще тільки почав розвиватися, і знайти щось гідне уваги, якщо ви хочете, щоб ваша дитина дивилася відео саме українською, може бути зовсім непросто.

Ми зекономили для вас час і вирішили зробити добірку цікавих україномовних YouTube-каналів для дітей, на які варто звернути увагу батькам. В список увійшли тільки ті канали, які регулярно оновлюються.

Ладоньки-Ладоньки – мультики українською мовою

Канал, на якому в ігровій формі і у форматі розвиваючих мультиків, автори викладають навчальні відео для найменших глядачів – вивчення букв, звуки тваринок, абетку і т. д.

HeyKids – Дитячі пісні

Ласкаво просимо до світу веселощів, що захопить і розважить діточок піснями та барвистою анімацією. Дошкільнята, батьки та вчителі люблять цих милих персонажів, які розважають дітей за класними дитячими віршиками і піснями.

З любов’ю до дітей – Дитячі пісні

Оригінальний україномовний проект для дітей. На цьому YouTube-каналі ви знайдете веселі дитячі пісні, цікаві абетки, руханки, розвиваючі відео та мультики для дітей українською мовою.

Діти вивчать кольори, зможуть навчитися рахувати і читати по складам. Малята можуть подивитись розвиваючі мультфільми українською мовою.

LearningUa

Наука простими словами для дорослих і дітей! Ви дізнаєтесь, як творити дива, і отримаєте їхні наукові пояснення. Весела наука разом з каналом LearningUa — це чудова можливість легко повторити чарівні досліди вдома і дізнатись багато нового та цікавого.

Веселі Саморобки

Веселий і добрий, розважально-пізнавальний канал для дітей, в тематиці DIY – як створювати різноманітні цікаві речі своїми руками.

Хмаринка

Розважально-пізнавальний YouTube-канал для малечі. На цьому каналі регулярно викладається дитяче відео для розвитку, завдяки нам маленькі діти можуть мандрувати Україною та з легкістю вивчать цифри, літери, кольори, тощо.

Наука для дітей

Автори каналу проводять різноманітні експерименти, які можна повторити вдома. Вони ставлять своїм завданням не просто провести експеримент для фану, а й доступно пояснити його механізм та зацікавити дітей наукою.

А які ви знаєте цікаві україномовні YouTube-канали для дітей, на які варто було б звернути увагу? Пишіть в коментарях!

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest