fbpx
uk
Тести на знання англійської мови (онлайн)

Кращі онлайн-тести для визначення рівня англійської мови

Не важливо, займаєтеся ви з репетитором, відвідуєте курси чи вчитеся самостійно, вам в будь-якому випадку потрібно визначити рівень володіння англійською мовою на старті навчання. Це дозволить зрозуміти, яка база у вас вже є, поставити адекватні цілі та підібрати найбільш підходящі навчальні матеріали.

До речі, коли ви вчитеся самостійно, це ще більш важливо, ніж у випадку з іншими формами навчання. Оскільки на будь-якому сайті, каналі на YouTube та інших ресурсах, які містять дійсно якісні матеріали для використання при вивченні мови, інформація завжди буде структурована саме за рівнями – від A1 (Beginner, Elementary) до C2 (Proficiency).

Але, пам’ятайте, що мова йде про граматику, читання та аудіювання. Рівень володіння усним мовленням зможе оцінити тільки викладач.

У цій статті ми зібрали тести на рівень англійської мови, які дозволяють визначити свої знання не виходячи з дому, а витратити потрібно від 20 хвилин до години часу. Ну і звичайно ж, всіх їх можна пройти абсолютно безкоштовно.

Тест від British Council (Британська рада)

Тест від British Council

British Council (Британська рада) – це міжнародна організація, яка фінансується урядом Великобританії, і займається поширенням британської культури в світі. І сам тест і навчальні матеріали, представлені на сайті, виконані дуже якісно і професіоналами своєї справи.

Перевіряються такі навички як граматика і словниковий запас. А за результатами тестування, ви також отримаєте і рекомендації по матеріалах на сайті, які допоможуть у навчанні.

Перейти на сайт ->

EF Standard English Test (EF SET)

EF Standard English Test

Один з найбільш авторитетних ресурсів, який пропонує повністю безкоштовний стандартизований онлайн-тест на рівень володіння англійською мовою, повністю сумісний зі шкалою рівнів від CERF, яка використовується в Євросоюзі. Доступно два варіанти тестування – експрес-перевірка тривалістю 15 хвилин і розширений тест, розрахований на 50 хвилин.

Для тих же, у кого часу багато, є ще один варіант, під назвою EF SET Plus. Його тривалість складає 120 хвилин, а по завершенні ви також отримаєте і сертифікат від EF SET, який свідчить про проходження курсу і підтверджує ваш рівень володіння мовою.

Перейти на сайт ->

Тести від Test-english.com

Test-english.com

Даний сайт повністю присвячений підготовці до тестування з англійської мови, а також містить набір різнопланових тестів, які дозволяють перевірити рівень знання граматики, словниковий запас, сприйняття на слух, читання і письмо. Орієнтований він на початківців і середній рівень – від А1 до B1/B2.

Тести на знання англійської мови на цьому сайті зручно розбиті по розділах, і проходити їх можна поступово, коли з’явиться вільних 15-20 хвилин. Так ви зможете оцінити різні навички окремо, що буде більш правильно.

Ситуація, коли людина добре пише і читає на іноземній мові, але при цьому практично не може говорити – зовсім не рідкість.

Перейти на сайт ->

Як бачите, в добірці немає десятків сайтів, бо в цьому просто немає сенсу. Ті, які перераховані вище, дійсно якісні, і повністю вирішують поставлене завдання.

Звичайно, безкоштовні онлайн-сервіси програють таким тестам на знання мови як TOEFL та IELTS, які визнані у всьому світі, і використовуються при прийомі на роботу або вступу в закордонні ВНЗ. До того ж, таке тестування коштує грошей і займає набагато більше часу.

Але для більш-менш адекватної оцінки ваших навичок, сайтів з нашого списку цілком достатньо. А отримані результати дозволять вам зрозуміти, які навички необхідно покращувати в першу чергу, і в який бік потрібно рухатися в плані навчання.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий