fbpx
uk
Тест на швидкість друку

Тест на швидкість друку: перевіряємо навики набору тексту

Якщо вам цікаво дізнатися, як швидко ви набираєте текст на клавіатурі комп’ютера, для цього можна скористатися онлайн-тестами, пройти які можна безкоштовно.

Ми протестували найбільш популярні такі сервіси, і зробили невелику добірку тих з них, які здалися нам найбільш зручними.

Free Typing Speed Test

Тест на швидкість друку для англійської мови, який триває протягом рівно 60 секунд, і після завершення, видає вам результат у вигляді значення кількості слів і знаків у хвилину, а також, підраховує скільки разів ви зробили помилки.

Free Typing Speed Test

Для початку тестування, вам потрібно поставити курсор в поле зі словами під цифрами таймера, і почати набирати їх на клавіатурі. Запускається таймер зворотного відліку (60 секунд).

За результатами тесту отримаєте таку-от прикольну ачивку:

В якій вас віднесуть до певного класу персонажів, в залежності від швидкості, з якою ви друкуєте. Можна розшарити в соціальних мережах, нехай друзі позаздрять (якщо, звичайно, результат хороший).

Free Typing Speed Test →

Тест швидкості друку від RapidTyping

Цей тест уже дозволяє перевірити швидкість друку на клавіатурі російською мовою. Вибираєте кількість символів і тип тесту, і натискаєте «Почати тестування» (Enter).

Тест Rapid Typing

Після того як закінчите передруковувати текст з верхньої форми в нижню, тиснете вже на кнопку «Закінчити тестування». Результати показують кількість слів і знаків у хвилину, а також відсоток збігу.

Щоб він був на рівні 100%, просто потрібно передрукувати весь фрагмент тексту повністю, не зупиняючись на півдорозі.

Rapid Typing →

10FastFingers.com

Серед списку підтримуваних даним сервісом мов є і українська, просто виберіть її у відповідному полі. Для початку тесту поставте курсор в спеціальне поле, перед початком введення слова. Запуститися таймер зворотного відліку:

Через 60 секунд тестування завершиться, і ви отримаєте статистику по його проходженню:

Система відстежує співвідношення правильно і неправильно надрукованих слів, а також загальна кількість натискань.

10FastFingers →

Спробуйте на практиці кожен з перерахованих в цій статті тренажерів, і поділіться своєю думкою в коментарях!

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий