fbpx
uk
Сервіс для дизайну інтерєру онлайн

Кращі онлайн-сервіси для планування та дизайну інтер’єру квартир

Кожен хоче жити в гарному домі, і в міру своїх сил, робить для цього все можливе. І зовнішній вигляд житла в цьому контексті відіграє дуже важливу роль. Правда, скористатися послугами професіоналів для вирішення такого завдання, можуть далеко не всі. З простої причини – за це потрібно заплатити чимало грошей.

Але якщо у вас є бажання експериментувати, і ви готові витратити трохи часу на освоєння інструментів, можемо вас порадувати. Є чудові онлайн-сервіси для створення дизайну інтер’єру, які дозволяють зробити планування і візуалізувати зовнішній вигляд квартири або кімнати, повністю своїми силами.

Використовувати їх зручніше ніж спеціалізовані програми для дизайну інтер’єрів, бо не потрібно нічого встановлювати на комп’ютер, і їхній інтерфейс набагато простіший в освоєнні. Ми зробили для вас добірку найцікавіших і функціональних з них, на які варто звернути увагу.

Planner 5D

Planner 5D - дизайн інтерєру квартири онлайн

Зручний та інтуїтивно зрозумілий сервіс, в якому можна створити планування квартири і повністю спроектувати її дизайн з нуля. На основі готового проекту в 2D, легко генерується якісна візуалізація, а стартувати роботу можна як з нуля, так і на основі вже готового проекту з бази.

Користувачеві доступний досить великий каталог речей і різних предметів (більше 4000!), Частина з яких доступні безкоштовно, а частина – на платному тарифі. Також, в Planner 5D варто відзначити зручний інтерфейс, локалізацію на кілька мов і наявність програм-клієнтів для комп’ютерів і смартфонів.

planner5d.com →

Homestyler

Autodesk Homestyler

Крутий інструмент професійного рівня, який дозволить вам створити дизайн інтер’єру для квартири своєї мрії. Цей онлайн сервіс відрізняється продуманим, лаконічним і в той же час функціональним інтерфейсом, а в каталозі предметів містить меблі від реальних брендів.

Homestyler дозволяє створити як просте схематичне планування для розміщення меблів, так і крутий, високоякісний 3D-рендер, і навіть фотореалістичні панорами, які дозволяють «прогулятися» по спроектованому будинку.

Незважаючи на те, що це один з найцікавіших і якісних інструментів для створення інтер’єру онлайн, використовувати його можна абсолютно безкоштовно. Монетизація Homestyler здійснюється за рахунок того, що користувач може купити вподобані об’єкти з каталогу, адже це речі, які продаються в реальності.

На сайті є понад три десятки відеоуроків, які наочно показують як працювати з тим чи іншим функціоналом сервісу, а в галереї є велика кількість інтер’єрів, створених користувачами і викладених для загального огляду.

homestyler.com →

Floorplanner

Проектування дизайну квартири в Floorplanner

Простий, інтуїтивно зрозумілий у використанні онлайн-сервіс, який дозволяє швидко намалювати схематичний план квартири, обставити її меблями та іншими предметами (150 000 об’єктів в каталозі!), і візуалізувати все це у вигляді 3D-графіки. Можна швидко перемикатися між режимами виду, розглядаючи зміни в дизайні на льоту.

Режим Magic Layout дозволяє отримати детальний план кімнати буквально в один клік, можна управляти кутом огляду камери, дивитися від першого лиця, регулювати освітлення і робити безліч інших цікавих речей.

Основні можливості Floorplanner доступні користувачам безкоштовно, а для доступу до розширених, потрібно перейти на платний тариф (від $ 4 до $ 24 в місяць).

floorplanner.com →

Чому в цьому списку тільки три сервіси для дизайну інтер’єру онлайн? Насправді, ми перепробували на практиці добрих два десятка, але тільки у перерахованих вище, виявилося найменше недоліків. Одні коштують занадто дорого, у інших функціонал слабкий, треті банально не зручні або «вилітають» в процесі роботи.

Сподіваємося, що ми і вам час заощадили. Адже самостійно тестувати все довелося б довго. Так що заносіть статтю в закладки і діліться з друзями!

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий