fbpx
uk
Шрифт на основі свого почерку

Як перетворити свій почерк в рукописний шрифт

Додайте індивідуальності до будь-якого документу – перетворіть свій почерк на шрифт і використовуйте його, коли хочеться додати трохи креативу. Зробити це набагато простіше, ніж вам може здаватися. І в реалізації цього завдання нам допоможе онлайн-сервіс Calligraphr.

Використовувати свій власний почерк як шаблон – хороша ідея, якщо ви хочете, щоб шрифт виглядав так, ніби текст писали від руки.

Наприклад, можна використовувати його для написів на фото, додаючи «рукописні» позначки. Або ж просто надрукувати замітки з комп’ютера, тому що писати від руки вам лінь, а хочеться отримати аналогічні відчуття при читанні.

Як ви використовуєте цей інструмент залежить від вас. Реалізувати цю ідею найпростіше з Calligraphr.com. Скачайте і роздрукуйте форму в PDF, потім заповніть необхідні поля від руки. Відскануйте результат, завантажте, і сайт зробить все інше. Давайте разом пройдемося по цьому процесу.

Створюємо шрифт з вашого почерку

Для початку зайдіть на Calligraphr.com. Увійдіть, підтвердіть свій email і авторизуйтесь під своїм акаунтом. Натисніть кнопку «Start app»:

Скачайте спеціальний PDF-файл і роздрукуйте його. Використовуйте чорну ручку і заповніть поля для всіх букв. Так, ви повинні використовувати реальну ручку і папір.

Спеціальні символи, які ви знайдете внизу сторінки, не обов’язково прописувати, але рекомендується це зробити. Коли ви закінчите, відскануйте надрукований документ у відтінках сірого.

За допомогою камери смартфона сфотографуйте результат і завантажте заповнену форму на сайт. Треба трохи почекати, тому що обробка займає деякий час.

Коли завантаження буде закінчене, ви побачите попередній варіант вашого нового шрифту і зможете завантажити його. Якщо почерк розбірливий і красивий, то може вийде дуже навіть цікавим. Відсутні елементи при бажанні можна додати трохи пізніше.

Такі рукописні шрифти чудово підходять для додавання індивідуальності до ваших документів, так що використовуйте свою уяву. Ваш почерк відображає вашу особистість, і шрифт буде робити те ж саме.

Звичайно, він не такий варіативний і емоційний, як ваш справжній почерк, але це чудовий спосіб швидко додати персональний штрих до вашої презентації або документа.

Використання Calligraphr.com, це не єдиний спосіб створити шрифт на основі власного почерку, але точно один з найпростіших і найбільш доступних.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий