fbpx
uk
Перевірка англійської граматики і вичитка тексту

Кращі онлайн-сервіси для перевірки граматики англійської мови

Кожен, хто коли-небудь вивчав іноземні мови, знає наскільки нелегко навчитися писати без помилок. Особливо, якщо з правилами ви далеко не «на ти», і не зовсім розумієте, чи правильно сформульоване речення.

Досвідчений репетитор не всім по кишені, та й він теж буде поруч тільки в момент уроку. Так що при виконанні домашнього завдання, спілкуванні на форумі або в робочому листуванні, покладатися доведеться лише на себе.

Хороша новина в тому, що існують прекрасні інструменти для перевірки англійського правопису, які не тільки вкажуть де в тексті ви помилилися, але і дадуть пояснення, що саме не так, тобто дозволять уникнути подібних помилок у майбутньому.

Ми зробили для вас добірку онлайн-сервісів для перевірки граматики англійської мови, які допоможуть вам писати без помилок і в цілому поступово підвищити рівень володіння нею.

Grammarly

В останні декілька років даний сервіс є незмінним учасником будь-якого Топ-списку інструментів для перевірки правопису англійською. Втім, очолює рейтинги він цілком заслужено.

Grammarly дозволяє «на льоту» перевіряти орфографію, синтаксичні та граматичні помилки. На відміну від багатьох альтернатив, він вміє не просто виділити неправильно розставлені коми в реченні чи інші порівняно прості речі, але й розуміє синтаксис, а також видає пояснення, щоб ви зрозуміли, що саме не так.

Після реєстрації в сервісі і авторизації під своїми даними, ви зможете перевірити будь-який англійський текст просто шляхом створення документа через веб-інтерфейс.

Інтерфейс Grammarly
Перевірка граматики в Grammarly онлайн

Все інтуїтивно зрозуміло, красиво і в цілому – зроблено на вищому рівні. Також варто відзначити додаток Grammarly для Chrome, після установки якого ви зможете бачити і виправляти помилки під час щоденної роботи – листування в електронній пошті або переписки на сайтах.

Для звичайного користувача можливостей безкоштовної версії має цілком вистачати. Для більш вимогливих користувачів є преміум-версія ($29.95), яка визначає більшу кількість складних помилок, пропонує функцію перевірки тексту на плагіат і ряд інших просунутих можливостей.

Grammarly.com →

Ginger Grammar Checker

Цей стартап ізраїльської розробки, був запущений ще в далекому 2007 році, і з тих пір його розробники продовжують удосконалювати свою технологію.

На відміну від попереднього сервісу, Ginger має обмеження за обсягом тексту – приблизно в 500 знаків. Так що це більше варіант в разі якщо вам потрібно перевірити на помилки речення або невеликий абзац тексту.

Його плюс в тому, що можна відразу ж приступати до роботи – онлайн-перевірка граматики доступна без реєстрації. Просто вставте текст в поле для аналізу і натисніть «Ginger It»:

Ginger Grammar Checker

На екран виведеться початкова і виправлена ​​версія програми. Сервіс не виводить докладних роз’яснень, просто відразу показує правильну версію.

Через простоту використання і відсутність реєстрації, його можна рекомендувати як тренажер для відточування навичок письма тим, хто вивчає англійську.

Ginger Grammar →

Scribens

Замикає наш список ще один класний сайт для перевірки правопису англійською, який має одну важлива відмінність від двох попередніх – він повністю безкоштовний для використання. Навіть якщо ви почнете перевіряти тексти пачками.

Залежно від типу помилки, неправильні слова або фрагменти пропозиції виділяються зеленим, червоним або синім кольором:

А при натисканні на конкретне слово, виводиться правильний по версії системи варіант, для його заміни в тексті. Такі контекстні підказки безумовно будуть корисні тим, хто вивчає мову.

Scribens.com →

Кожен з перелічених онлайн-сервісів по своєму хороший, і кожен цілком справляється із завданням перевірки граматики англійської тексту на помилки. Просто один краще підходить для роботи з великими обсягами тексту, інший оптимальний для аналізу окремих речень і т. д.

Використовувати їх можна безкоштовно, тому ми рекомендуємо вам просто спробувати кожен з них самостійно, і зробити висновки що найкраще підходить саме вам.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий