fbpx
Ігри для вивчення англійської мови

5 кращих сайтів з онлайн-іграми для вивчення англійської мови

Кожному, хто вивчає англійську хочеться, щоб процес навчання був легким і захоплюючим, як улюблена гра. І така можливість є – навчальні ігри на англійській мові – спеціально адаптований матеріал, що подається в доступній та зрозумілій формі. З їх допомогою, з задоволенням зануритися у вивчення англійської мови можуть як діти так і дорослі.

Вчити іноземну мову треба з задоволенням, тому сьогодні ми пропонуємо вам добірку сайтів з безкоштовними онлайн-іграми для вивчення англійської мови. Вони допоможуть вам не просто приємно провести час, але і розширити словниковий запас, підтягнути знання граматики і правопис.

Funbrain

Сайт Funbrain.com

Сайт Funbrain.com був створений ще в 1997 році, і є лідером в сфері навчальних онлайн-ігр для дітей. Тут достатньо контенту і для дорослих, а крім ігор, доступно багато якісного контенту в інших формах. Всі ігри доступні англійською, що спрощує вивченням мови за рахунок ігрових механік.

Funbrain.com →

LearnEnglish від British Counsil

LearnEnglish від British Counsil

На сайті Британської Ради є спеціальний розділ, де розміщені онлайн-ігри для всіх, хто хоче вивчати англійську мову. В основному вони розраховані на людей з рівнем знань Elementary, але попрактикуватися зможуть і ті, хто володіє рівнем Intermediate і Upper-Intermediate. З допомогою цих ігор можна поповнити свій словниковий запас, закріпити правила граматики, а також попрактикуватися у лінгвістичних головоломках.

learnenglish.britishcouncil.org →

Digitaldialects.com

Сайт Digitaldialects.com

Цей сайт буде корисний новачкам в англійській мові, людям рівня Beginner. Кожна з 10 ігор являє собою програму з вивчення і закріплення в пам’яті 10-15 слів. Ви можете послухати їх вимову, подивитися, що вони означають. Після цього вам запропонують перевірити свої знання в процесі гри.

Ігри гранично прості, зате з їх допомогою ви легко запам’ятаєте більше сотні найбільш популярних англійських слів.

Digitaldialects.com →

Gamestolearnenglish.com

Сайт Gamestolearnenglish.com

На сайті зібрані онлайн-ігри різного рівня складності, але завдання у них одне – допомогти вивчити слова і розібратися в граматиці однієї з найпопулярніших іноземних мов світу. Багато ігор можна завантажити на комп’ютер, щоб грати і в режимі офлайн.

gamestolearnenglish.com →

Turacogames.com

Turacogames.com

Онлайн-платформа з іграми для дітей з англійської мови, математики та наук. Даний сайт більше підійде для занять з young learners, тому що основний інтерфейс гри представлений у вигляді мультфільму.

Тут учням пропонується відповідати на питання з вибором варіантів відповіді, а далі, залежно від правильності відповіді, показуються різні продовження мультиплікації.

turacogames.com

Ми запропонували вам добірку чудових сайтів з іграми для вивчення англійської мови. Грайте в них хоча б 10-15 хвилин в день, і нехай самостійні заняття англійською мовою стануть для вас щоденним приємним проведенням часу.

Завдяки всім цим ресурсам ви можете зробити навчання справжньою пригодою!

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest