fbpx
uk
Сайти з безкоштовними фото

Кращі фотостоки, де можна завантажити якісні фото безкоштовно

Якісні фотографії важливі для вирішення широкого спектру завдань, наприклад, наповнення сайту, оформлення презентації, для постів у соціальних мережах і т. д. Основна проблема в тому, що навіть при наявності професійної фототехніки, робити все самостійно не варіант, оскільки це буде займати масу часу. І в такі моменти виручають фотостоки, серед яких є і такі, з яких можна скачати якісні фото безкоштовно.

Ми зробили для вас добірку безкоштовних фотостоків, де можна знайти безліч крутих фотографій практично будь-якого жанру і стилю.

Pexels

Фотосток Pexels

Сайт з величезною кількістю безкоштовних фотографій, які відрізняються від інших схожих ресурсів, зміщенням акцентів у бік креативного підходу. Якщо шукати фотосток як джерело зображень для сучасного медіа – це саме те, що треба.

Pexels виділяється з решти тим, що поєднує в собі функціонал не тільки бібліотеки зображень, але і поступово нарощує можливості, які наближають його до свого роду соціальної мережі для фотографів.

pexels.com →

Unsplash

Unsplash сайт

Ще один відомий безкоштовний фотостік, який регулярно оновлює базу доступних зображень, і певну кількість фотографій дозволяє завантажити навіть без реєстрації. Картинки дуже зручно згруповані по колекціях, що дозволяє швидко знайти контент на будь-яку тематику.

unsplash.com →

Pixabay

Фотосток Pixabay

Крім безкоштовних фотографій, цей фотосток містить у своїй колекції графічні ілюстрації, векторні зображення і навіть розділ з відеороликами. І тут реально сотні тисяч одиниць контенту!

pixabay.com →

ISO Republic

ISO Republic

Каталог цього фотостоку не такий великий як у попередніх трьох, але знімки тут зручно згруповані за тематичними колекціями, що спрощує пошук, якщо вам потрібна серія фотографій на певну тему.

isorepublic.com →

Foodies Feed

Foodies Feed - сайт з фотографіями їжі

Крута колекція безкоштовних фотографій їжі і всього іншого на кулінарну тематику, у відмінній якості. Просто знахідка для кулінарних медіа та блогерів, адже всі знімки безкоштовні і доступні для комерційного використання.

foodiesfeed.com →

Сподіваємося, цей список стане вам у пригоді. Заносіть статтю в закладки, і діліться з друзями!

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий