fbpx
uk
Інтернет-магазини з безкоштовною міжнародною доставкою

12 кращих інтернет-магазинів з безкоштовною міжнародною доставкою

Зростання популярності онлайн-торгівлі перетворило міжнародну доставку в конвеєр світового масштабу. Ви можете замовити річ з країни на іншому кінці Землі, і вам доставлять її прямо до порогу квартири. Але, оскільки міжнародні перевезення ніколи не були дешевими, коштувати таке задоволення може чимало.

На щастя, є інтернет-магазини, які не беруть за доставку гроші. Ті з сайтів, про які ми збираємося розповісти, пропонують вам безкоштовну міжнародну доставку.

1. eBay

Інтернет-магазин eBay

eBay знаходиться в авангарді онлайн-торгівлі майже 20 років. Це один з кращих міжнародних інтернет-магазинів. Тисячі товарів можна купити з безкоштовною міжнародною доставкою, хоча часто це і залежить лише від продавця. Просто переконайтеся, що все саме так, перш ніж зробити покупку.

ebay.com →

2. AliExpress

Інтернет-магазин AliExpress

AliExpress дуже схожий на eBay. Це майданчик, який дозволяє різним продавцям займатися продажем товарів. На відміну від Amazon, він не виробляє свою фірмову продукцію.

Деякі товари доставляються безкоштовно по всьому світу, але це залежить від продавця. Переконайтеся, що ви відмітили відповідну опцію в фільтрі, перш ніж почати пошук.

aliexpress.com →

3. DHGate

Інтернет-магазин DHGate

DHGate – це міжнародний торговий сайт, що спеціалізується на продажу безбрендових товарів з Китаю. Сайт призначений в основному для оптових покупців, а не для продажу в роздріб. Безкоштовна доставка доступна по всьому світу.

dhgate.com →

4. Dorothy Perkins

Інтернет-магазин Dorothy Perkins

Dorothy Perkins – це ритейлер з Великобританії. Магазин спеціалізується на продажу жіночого одягу, але також має лінію дитячого одягу, як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Міжнародна безкоштовна доставка доступна в основному в Європу і США, якщо ви зробите замовлення вартістю понад 50 фунтів стерлінгів.

dorothyperkins.com →

5. ASOS

Інтернет-магазин ASOS

ASOS пропонує чоловічий та жіночий одяг. Товари в першу чергу призначені для людей від 20 до 35 років. На сайті представлено близько 80 000 предметів одягу. Міжнародна доставка безкоштовна, якщо ви витрачаєте більше $30.

asos.com →

6. Shopbop

Shopbop

З 2006 року Shopbop належить Amazon. Магазин пропонує люксові бренди, продукція призначена для людей будь-якого віку. Якщо ви витратите більше 100 доларів, компанія безкоштовно доставить ваше замовлення в будь-яку точку світу.

shopbop.com →

7. Strawberrynet

Strawberrynet

Якщо ви шукаєте косметичні товари, Strawberrynet – це сайт для вас. Він спеціалізується на парфумерії, косметиці, кремах для догляду за шкірою і продуктах для догляду за волоссям. Якщо ви витратите більше $75, Strawberrynet доставить вашу посилку безкоштовно.

strawberrynet.com →

8. Feel Unique

Інтернет-магазин Feel Unique

Feel Unique продають косметику, засоби по догляду за шкірою, креми і лосьйони для пляжного відпочинку, парфумерію і деякі електричні косметичні пристрої. Безкоштовна доставка по всьому світу можлива при замовленні від 50 до 100 доларів, в залежності від країни вашого проживання.

feelunique.com →

9. Fy

Fy пропонує унікальні продукти від молодих дизайнерів. Ви більше ніде в Інтернеті не знайти представлені тут товари. Серед них – одяг, сумки, аксесуари, прикраси і навіть картини. Безкоштовна доставка по всьому світу доступна для всіх замовлень.

iamfy.co →

10. Animi Causa

Сайт Animi Causa

Animi Causa – найцікавіший сайт з нашого списку. Цей магазин спеціалізується на продажу наклейок на стіни, меблів, аксесуарів, світильників і аксесуарів для кухні. Як правило товари досить незвичайні. Безкоштовна міжнародна доставка доступна по всьому світу при замовленні від 25 доларів і більше. Доставка може зайняти до шести тижнів.

animicausa.com →

11. Fishpond

Інтернет-магазин Fishpond

Fishpond – це новозеландська компанія. На їхньому сайті продається більше 12 мільйонів товарів. Ви зможете знайти все: від декоративно-прикладного мистецтва до канцелярських товарів і сонцезахисних окулярів. Вони пропонують безкоштовну доставку по всьому світу для всіх замовлень.

fishpond.com →

12. The Hut

The Hut

Цей онлайн-магазин пропонує аксесуари для будинку, кухні і їдальні, спортивний інвентар та іграшки. The Hut пропонує безкоштовну доставку по всьому світу при замовленні на суму від 20 до 50 доларів США, ціна залежить від місця вашого проживання.

thehut.com →

У цій статті ми склали для вас список популярних інтернет-магазинів з міжнародною доставкою, але існують і інші. Ми б хотіли, щоб ви доповнили цей список. Запропонуйте свої варіанти в коментарях!

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий