fbpx
uk
Як завантажити контент з Інстаграму

Як завантажити фотографії та відео з Instagram у високій якості

Напевно багатьом з вас під час перегляду стрічки Instagram траплявся контент, який хотілося б зберегти себе на комп’ютер або смартфон, щоб використовувати в якості заставки, запостити в іншу соцмережу або використовувати ще якимось іншим чином.

Сама соцмережа не дає такої можливості, але це без проблем можна зробити за допомогою сторонніх інструментів. У цій статті ми поділимося декількома способами як завантажити фото і відео з Instagram швидко, безкоштовно і з високою якістю.

DownloadGram

Онлайн-сервіс для роботи з яким не потрібна реєстрація. На головній є одне єдине поле, в яке потрібно скопіювати посилання на потрібний пост, після чого натиснути на кнопку «Download»:

Через кілька секунд з’явиться посилання на завантаження файлу в високій якості. От і все.

Downloadgram.com →

4K Stogram

Десктопна програма для комп’ютерів (Windows, Mac, Ubuntu), яка дає можливість зберегти з Instagram не тільки окремі фото і відео, але й завантажувати сторіз, картинки за хештегом і геолокацією, по імені аккаунта і налаштувати повноцінне резервне копіювання свого профілю.

Після завантаження та установки 4K Stogram, запустіть програму і введіть в головному вікні ім’я користувача, хештег або локацію, після чого натисніть кнопку «Підписатися»:

4K Stogram программа

Тепер просто два рази клікніть на цікаве вам фото/ролик, щоб відкрити його у вікні перегляду системи, або виберіть пункт «Show in Finder» ( «Показати в папці в Windows) з меню.

Тепер просто два рази клікніть на цікаве вам фото/ролик, щоб відкрити його у вікні перегляду системи, або виберіть пункт «Show in Finder» ( «Показати в папці в Windows) з меню.

Як зберегти фото на компютер

До речі, так можна відстежувати нові пости цікавих вам людей – при додаванні нових фото або відео, вони будуть довантажуватися при запуску програми.

Завантажити 4K Stogram →

Є й інші завантажувачі фото і відеоконтенту з Instagram, але немає сенсу далі їх перераховувати, оскільки описані в цій статті інструменти, повністю справляються з поставленим завданням, і до того ж доступні безкоштовно.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий