fbpx
uk
Тимчасовий email

Як створити тимчасовий email на 10 хвилин

Якщо ви активно використовуєте свій email-адрес для реєстрації на різних сайтах, вас напевно вже дістав потік листів і підписок, які при починають при цьому накопичуватися у «Вхідних».

Є простий, зручний і абсолютно безкоштовний спосіб від усього цього позбутися. А саме: створити тимчасову поштову скриньку, яка буде використовуватися виключно для подібних цілей. Отримати її можна анонімно і без реєстрації, просто скориставшись сервісом 10minutemail.com.

Тимчасова поштова адреса створюється системою автоматично, відразу ж як тільки ви переходите на сам сайт. Також, запускається таймер звіту, який відраховує час, коли даний ящик самознищиться.

Сервіс 10 Minute Mail

Біля таймера справа є кнопка, яка дозволяє його скинути і отримати додатковий час, на випадок якщо очікуваний лист затримується.

Вхідні листи відображаються з затримкою буквально кілька секунд. На відміну від більшості інших подібних сервісів, в 10MinuteMail на них можна навіть відповісти або ж відправити отриманий лист на свою реальну пошту:

Тимчасова пошта, яка самознищується

Кожен тимчасовий email генерується рандомно і є унікальним для кожного користувача, тому, прочитати його вміст зможете тільки ви. А головне – при його використанні можна бути впевненим, що ніхто не буде надсилати вам спам та інше інформаційне сміття.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий