fbpx
uk
Вартість життя у різних містах світу

Як дізнатися вартість життя в будь-якому місті світу

При відвідуванні різних країн і міст можна сильно здивуватися, наскільки разюче відрізняються ціни на все, починаючи від їжі і закінчуючи орендою квартири. Тому якщо ви плануєте тривалу подорож або і взагалі постійне проживання в іншому місті, не зайвим буде поцікавитися щодо вартості життя в цій локації.

Сайт Numbeo.com являє собою калькулятор вартості життя, що базується на даних, які вводять реальні люди по всьому світу, що живуть в тих чи інших місцях. На даний момент в базі проекту майже 9000 міст!

Ви можете дізнатися таку корисну інформацію як вартість оренди житла, вартість проїзду в громадському транспорті, середній чек за обід в ресторані, ціни на популярні продукти в ресторані і ще багато всього іншого. По місту зазвичай виводиться декілька екранів зі списками.

Приклад статистики по вартості життя у Львові:

Вартість життя у Львові

І проживання в Україні в цілому:

Вартість життя в Україні

Для країни розраховується середнє значення, на основі даних по населених пунктах цієї держави, які є в базі сервісу.

Але напевно найкориснішою опцією можна назвати можливість порівняння вартості життя в одному місті або країні, з іншими. Як приклад візьмемо Івано-Франківськ та Львів:

Порівняння цін на проживання в різних містах

Таким чином, цілком реально розрахувати бюджет поїздки, якщо ви плануєте проживання в певному місті протягом тривалого часу.

До речі, ви теж можете доповнити інформацію на Numbeo від себе, адже саме таким чином творці сайту і збирають інформацію про вартість життя в містах по всьому світу.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий