fbpx
uk
GIF з youtube-ролику

Як зробити GIF-картинку з відео на YouTube

Такі кумедні анімовані картинки багато з вас напевно бачили на різних сайтах і не один раз. А чи замислювалися ви коли-небудь над тим, щоб зробити щось подібне самостійно?

Насправді все досить просто, і для цього вам навіть не потрібен якийсь спеціалізований софт. Все можна зробити прямо в браузері.

Перетворюємо YouTube-відео в гіфку: покроковий алгоритм

1. Відкрийте сайт YouTube в браузері і запустіть будь-яке відео, з фрагмента якого ви хочете зробити анімовану картинку. Додайте приставку «gif» до url-адресі в рядку браузера і натисніть «Enter»:

Тобто, якщо у вас є адреса ролика у вигляді «youtube.com/video-name», вам потрібно прописати його у вигляді «gifyoutube.com/video-name».

2. Ви будете перенаправлені на веб-сайт Gif.com, де відкриється онлайн-редактор, в якому можна вибрати тривалість анімації, час старту і закінчення гіфки:

Також, тут є купа різних корисних можливостей по редагуванню, наприклад, обрізка, додавання тексту, зміна насиченості, розмиття та інші художні ефекти.

3. Після того як ви виставите всі налаштування, просто натисніть в правому верхньому куті кнопку «Create Gif», і при необхідності вкажіть назву і теги, після чого натисніть на «Next»:

4. Готово, тепер ви можете подивитися на результат, який у вас вийшов, поділиться прямим посиланням на гіфку з друзями або розшарити її в соціальних мережах:

Щоб завантажити сам файл, в оригінальному або оптимізованому розмірі, необхідно зареєструватися в сервісі. Кнопка «Login or Sign Up» – в правому верхньому куті.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий