fbpx
uk
Фішки і секрети Facebook

8 фішок Facebook, які ви швидше за все не використовуєте

Знайома всім соціальна мережа приховує в собі величезну кількість різних функцій, у чому напевно встиг переконатися кожен, хто хоча б раз пробував покопатися в налаштуваннях.

Деякі можливості Facebook – вкрай корисні, можуть спростити ряд завдань і стануть в нагоді в самих різних випадках. Ось декілька таких фішок, які ви швидше за все не використовуєте і може навіть зовсім про них не знали.

Як скопіювати посилання на будь-який пост

Для цього потрібно або клікнути на час публікації, а потім скопіювати посилання з адресного рядка в браузері:

Як скопіювати посилання на пост в фейсбук

Як відстежувати коментарі до постів

Щоб залишатися в курсі обговорення популярного поста або відразу декількох, по цікавій вам темі – натисніть на стрілку в правому верхньому куті публікації і виберіть опцію «Включити повідомлення для цієї публікації»:

Як слідкувати за коментарями в фейсбуці

Як відписатися від користувача не видаляючи його з друзів

Якщо пости когось із друзів/знайомих вам нецікаві, але вони наполегливо миготять в стрічці, а видаляти контакт не хочеться, є спосіб обійти проблему. Натисніть на стрілку в правому верхньому куті, і виберіть пункт «Скасувати підписку на оновлення».

Як відписатися від друга в фейсбуці

Як зберігати пости в закладки

У Facebook є чудова функція, аналог закладок в браузері. З її допомогою можна зберігати вподобані пости, щоб повернутися до них у майбутньому. Це пункт меню «Зберегти публікацію» (стрілка в правому куті), а в процесі можна розподіляти контент за тематичними колекціям:

Як додати пост в закладки в фейсбук

Як «сортувати» друзів за списками

Якщо в Facebook-контактах у вас все підряд (як і у кожного з нас), ця функція вам сподобається. Можна створювати тематичні списки, куди додавати окремих людей (вони про це не дізнаються), наприклад: родичі, кращі друзі, колеги, люди, з якими у вас спільні інтереси і т. д.

Для цього, в лівій колонці меню виберіть пункт «Списки друзів»:

І тут уже є можливість редагувати, видаляти або створювати відповідні списки:

І публікувати пости, які можуть бачити не всі

Використання функції з попереднього пункту відкриває нову можливість – публікацію постів, які зможуть бачити не всі, а тільки конкретна категорія людей. Наприклад, ті, кого ви додали в список кращих друзів.

Для цього, при створенні публікації, натискаємо на значок з іконкою планети:

І вибираємо категорію людей, які зможуть бачити вашу публікацію (можна навіть відзначити конкретних користувачів):

Як швидко знайти пост, який ви коментували або лайкнули

Іноді буває що про цікавий пост згадуєш тільки після того, як переглянув Бог його знає скільки іншого контенту і здається, що знайти щось уже неможливо. Але Facebook дбайливо відстежує всю вашу активність, і доступ до цієї інформації можна отримати в звіті під назвою «Журнал дій»:

Як не пропустити пост цікавої людини або сторінки

Соціальна мережа показує вам контент вибірково, і далеко не всім подобається ситуація, коли все вирішують алгоритми. Так що якщо ви хочете бачити всі публікації цікавої вам людини або сторінки, перейдіть на потрібний профіль, і зробіть так:

Як підписатися на оновлення сторінки в фейсбук

Усе. Тепер ви точно не пропустите цікавий вам контент. Сподіваюся, ця стаття була для вас корисною!

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий