fbpx
uk
Безкоштовна музика для YouTube без копірайтів

Royalty Free Music: де скачати музику для YouTube без авторських прав

Як і більшість інших великих платформ, YouTube дуже уважно ставиться до авторських прав на контент. Це стосується як відео, так і музики. Якщо ви використовуєте в якості фонового аудіо чужий саундтрек, потрібно переконатися в тому, що це не порушує авторські права.

Якщо відео створюється в комерційних цілях – для реклами або монетизації – використання royalty free музики обов’язкове. Інакше в будь-який момент власник копірайту зможе подати скаргу, і в ролику відключать монетизацію або відео видалять. Якщо ж порушення буде багаторазовим, то забанити можуть і весь канал.

У цій статті я зробив добірку сайтів, на яких можна скачати музику для YouTube без авторських прав, або таку, творці якої навмисно викладають її для вільного використання, за умови згадки автора. Наприклад, початківці музиканти, які таким чином збільшують свою впізнаваність.

AudionautiX

AudionautiX - сайт з музикою без копірайтів

Особистий сайт композитора і продюсера Джейсона Шоу, який зібрав тут колекцію з більш ніж чотирьох сотень треків. Велика частина створена ним особисто, а деякі надіслали інші автори.

Вся музика абсолютно безкоштовна, за умови згадки сайту автора. Як саме це зробити, детально пояснюється на окремій сторінці. Є зручна фільтрація за жанром, темпом і настроєм.

audionautix.com ->

Free Music Archive

Free Music Archive

Велика бібліотека royalty free музики, від американської радіостанції WFMU, в якій є більше ста тисяч треків. Вони відбираються вручну і розділені за жанрами (всього їх 16). При пошуку доступні фільтри по типу ліцензії, і можна поставити потрібні вам галочки, якщо, наприклад, ви шукаєте безкоштовне аудіо для YouTube.

freemusicarchive.org ->

Musopen

Musopen

Колекція цього заснованого ще в 2005 році сайту, спочатку складалася з музики суспільного надбання (public domain). Згодом база поповнювалася і треками з іншими типами ліцензій, але всі файли в тій чи іншій мірі безкоштовні.

Виглядає сайт стильно, і пошук організований зручно. Основна частина колекції – інструментальна музика, причому в списку відображається і інформація про інструменти, що використовуються.

musopen.org ->

Freeplay Music

Freeplay Music

Одна з найстаріших і найбільших музичних бібліотек в світі, яка містить більше 50 000 треків, які можна використовувати для відео на YouTube, але за умови, що ви робите це в освітніх або особистих цілях.

Є поділ за сценою, жанром і настроєм, добірки-плейлисти і Топ найпопулярніших треків. Сам сайт теж виглядає стильно і сучасно.

freeplaymusic.com ->

Bensound

Bensound

Один з найоригінальніших ресурсів в нашому списку. Його особливість в тому, що всі треки на цьому сайті, були створені одним єдиною людиною. Це Бенджамін Тіссот – французький композитор і музикант, який займається музикою вже більше десяти років, і весь цей час наповнює сайт.

Музика для YouTube, яку ви знайдете на Bensound.com, якісна і приємна. Спробуйте послухати, вам точно сподобається!

bensound.com ->

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий