fbpx
uk
Lingvo Live

Abby Lingvo Live – кращий безкоштовний онлайн-словник

Якісні і при цьому безкоштовні інструменти, зустрічаються не так вже й часто. І це тільки один з вагомих аргументів, чому на сервіс, який ми розглянемо в цій статті, обов’язково варто звернути увагу.

Онлайн-словник Lingvo Live створювався з залученням кращих професіоналів у сфері лінгвістики і перекладів. А сама компанія Abby вже кілька десятиліть входить в число провідних світових розробників програмного забезпечення в сфері лінгвістики та розпізнавання текстів.

На відміну від Google Translate і інших подібних альтернатив, в Lingvo Live акценти зроблені не просто на переклад слова, а на його розширене розуміння або тлумачення. Наприклад, ось як виглядає переклад одного з поширених в англійській мові слів на російську:

Доступне озвучення носіями мови, транскрипція для спрощеного розуміння вимови, а якщо переключитися на пункт «Примеры из текстов», «Словосочетания»  або «Формы слова», то можна отримати масу корисної інформації з граматики та використання в контексті. Це дуже корисно якщо ви вивчаєте мову:

Одна з фішок Lingvo – тематичні словники, наприклад, юридичний, економічний, медичний та інші. Це дозволяє знайти значення навіть для вузькоспеціалізованих рідкісних термінів, а також без проблем підібрати правильний переклад для багатозначних слів.

На даний момент, для перекладу є 20 мовних пар, в тому числі такий маст-хев для нас набір як українська, російська та англійська:

Також, є така корисна функція як створення словникових карток, для тих хто вчить іноземні слова. Додати слово в список для вивчення можна одним кліком.

Вивчення слів за картками базується на методі інтервального повторення: спочатку ви бачите слово на одній мові, потім клікаєте на картку, і вона повертається, видаючи вам переклад. І так до тих пір, поки остаточно цю комбінацію не запам’ятаєте.

Таким чином, Abby Lingvo Live – це не тільки кращий безкоштовний онлайн-словник професійного рівня, але й дуже корисний інструмент для вивчення іноземних мов. Приємного вам користування!

Перейти на офіційний сайт →

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий