fbpx
uk
Найдорожчі породи собак

Топ-10 найдорожчих порід собак у світі

Рідкісні породи собак часто можуть коштувати чималих грошей. Елітні вихованці можуть бути як карликовими породами, так і величезними тваринами. Часто такі породи собак мають власників з числа знаменитостей або перших осіб різних держав.

Крім самої породи, на ціну також впливає чистокровність, титуловані батьки і ряд інших факторів. Наприклад, складнощі в отриманні потомства також збільшують вартість тварини конкретної породи. В цій статті ми розповімо вам про найдорожчі породи собак у світі.

10. Кавалер Кінг Чарльз Спанієль (800 – 2 500 доларів)

Кавалер Кінг Чарльз Спанієль

Ці собаки відрізняються хорошим здоров’ям і любов’ю до чистоти. Люблять купатися. Швидко вчаться новому і люблять дітей.

9. Салукі, перський хорт (800 – 2 500 доларів)

Салукі, перський хорт

Це вірні й чутливі собаки. Однак насторожено ставиться до незнайомих людей. Вони походять з Близького Сходу, де колись вважався найціннішим надбанням після арабського коня. Володіють сильним мисливським характером.

8. Чунцин, китайський бульдог (3 500 доларів)

Чунцин, китайський бульдог

Це дуже рідкісна порода собак. У Китаї їх налічується всього близько 2 тисяч. Це доброзичливі і спокійні тварини. Тривалість життя собак цієї породи – до 20 років.

7. Акіта (1 000 – 3 500 доларів)

Акіта порода собак

Це собака, яка любить домінувати і бути незалежною. Дуже недовірлива до людей і інших тварин. Вони часто використовуються армією і поліцією. Легендарний Хатіко був собакою саме цієї породи.

6. Карликовий німецький шпіц (700 – 4 000 доларів)

Карликовий німецький шпіц

Ці собаки родом з Німеччини. Мають веселий характер і швидко звикають до людини. Тим не менш, можуть бути доволі впертими, тому дресирувати їх потрібно починати з раннього дитинства.

5. Тайський ріджбек (800 – 4 000 доларів)

Порода Тайський ріджбек фото

Як легко здогадатися – це порода собак, родом з Таїланду, і є однією з найбільш древніх відомих людині порід. В даний час представники цієї породи часто використовуються з охоронною метою. Однак раніше вони були в основному мисливськими собаками.

4. Аффенпінчер, мавпячий пінчер (1 500 – 4 000 доларів)

Собака мавпячий пінчер

Порода виникла на початку XVII століття в Німеччині. Це сміливі і тямущі собаки. Дуже насторожено ставиться до незнайомих людей. Добре підходять на роль охоронців.

3. Фараонова собака (1 000 – 7 000 доларів)

Фараонова собака порода

Порода походить з острова Мальта. Це ім’я було дано цим собакам, тому що вони нагадували староєгипетських божеств Харті, чиї образи часто бачили на стінах гробниць фараонів.

2. Лев’яча собачка, левхен (2 000 – 7 000 доларів)

Левхен порода

В 60-х роках ця порода потрапила в список рекордів Гіннеса як одна з найрідкісніших в світі. Вона походить з Франції. Згідно стандарту породи, левхени повинні виглядати міцними маленькими левами, з круглою головою, круглим задом і круглими очима

1. Мастиф тибетський (2 000 – 8 000 доларів)

Порода тибетський мастиф фото

Ця порода була виведена в Тибеті, щоб переслідувати тварин і охороняти господарів. Це спокійні, ніжні і віддані собаки.

Тибетський мастиф є однією з найдавніших робочих порід собак, яка виконувала завдання охорони ще в тибетських монастирях, а також допомагала кочівникам в Гімалайських горах. Історія цієї налічує близько 5000 років, а письмові згадки про неї, є ще з античних часів.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий