fbpx
uk
Чоловіча поза для фото

Пози для чоловічої фотосесії: 21 варіант для фото в студії і на природі

Як правило, чоловіки відчувають себе менш комфортно під час фотосесій. Тому, для того щоб отримати хороший результат, вкрай важливо, щоб процес позування проходив для чоловіка легко і непомітно. Саме правильна поза дозволяє перетворити середньостатистичну фотографію в справжнісінький твір мистецтва.

Вдало підібрана поза також допомагає задати тон і настрій оточуючого середовища. Наступного разу, позуючи перед об’єктивом фотокамери, задумайтеся, який образ ви намагаєтеся передати на своєму кадрі.

Завжди варто готуватися до фотосесії заздалегідь. І ця стаття, в якій ми зібрали чоловічі пози для фотографування, чудово підійде в якості шпаргалки, за допомогою якої ви зможете отримати прекрасні кадри.

І неважливо в якій обстановці вам доведеться працювати – в нашому списку є варіанти для використання як в студії, так і на природі.

Чоловічі пози для фотосесії: 21 безпрограшний варіант

1. Дуже проста поза для чоловічого портрета. Фото «по пояс», зі схрещеними на грудях руками. Тут слід звернути особливу увагу на наступні два моменти: плечі повинні бути трохи відведені назад, а м’язи живота злегка напружені.

Поза для фото 1

2. Схрещені руки також добре виглядають і на фотографіях в повний зріст. Додатково попросіть хлопця схрестити ноги, виставивши одну перед іншою. Однак переконайтеся, що вага тіла не розподілена рівномірно на обидві ноги – такий стан буде виглядати негарно!

Поза для фото 2

3. Цілком ймовірно, що ваша модель буде нескінченно ставити одне і те ж питання: «Куди мені подіти руки?» Цю проблему можна вирішити досить легко. Є чотири положення, про які слід пам’ятати (використовуйте їх в будь-якому поєднанні):

  • Руки/рука вільно по боках.
  • Руки/рука на стегнах.
  • Руки/рука в кишенях.
  • Обидві руки схрещені на грудях.

Поза для фото 3

І пам’ятайте, руки завжди повинні бути розслаблені. Ніяких напружених м’язів. Тільки якщо ви фотографуєте бодібілдера.

4. Проста, недбала поза – чоловік стоїть прямо. Багато чоловіків дійсно не уявляють, куди подіти руки. Попросіть тримати їх в кишенях (повністю або частково). Так ви точно зможете отримати природну і розслаблену позу.

5. Невелика варіація попередньої пози. Чоловік може закинути за плече який-небудь предмет одягу або засунути в кишеню тільки великі пальці і схрестити ноги.

6. Для розслабленої і природної сидячої пози варто попросити модель розташувати кісточку однієї ноги на коліні іншої. Обов’язково фотографуйте трохи зверху.

7. Ще один простий варіант позування стоячи – злегка спертися об стіну.

8. Також можна обпертися на стіну не спиною, а боком. Така поза добре підійде як для повсякденних, так і для більш офіційних фото.

9. Дуже проста поза для формального портрета. Предмети, що знаходяться в руках (наприклад, ноутбук, книга або навіть який-небудь інструмент), прекрасно допомагають відобразити професію моделі.


10. Всупереч загальній думці, цілком нормально, якщо на фотографії чоловік сидить на столі. Головне, не забиратися на стіл повністю, краще лише трохи присісти/спертися об стільницю. На формальних фотографіях така поза дозволяє нейтралізувати жорсткість.

11. Дуже проста поза для портрета – чоловік, що сидить за столом. Для того, щоб акцентувати увагу на професії моделі, розмістіть на столі предмети, які будуть виступати в ролі відмітних знаків.

12. Невелика варіація попередньої пози. Дуже підходить для офіційних портретів.

13. Для того, щоб передати обстановку і прибрати дистанцію, яку формує об’єкт на передньому плані, наприклад, стіл, зробіть фото ззаду. Результат буде одночасно і формальним, і привабливим.

14. Чоловік спирається на стіл схрещеними руками. І знову розташуйте на столі потрібні предмети, щоб звернути увагу на заняття людини.

15. Крісло в якості опори допомагає зробити портрет привабливішим і цікавішим. Дуже добре підходить для фото творчих людей в їх робочому оточенні.

16. Поза, де чоловік зручно сидить в кріслі, як правило, підходить для корпоративних і формальних портретів.

17. Дуже природна і проста поза – чоловік сидить на підлозі. У цьому випадку обов’язково варто поекспериментувати з ракурсом.

18. Інший варіант – чоловік позує, сидячи на землі. Дуже добре підходить для фото на вулиці.

19. Проста і розслаблена поза для фото сидячи.

20. Неформальна поза. Чоловік сидить на підлозі, спиною опираючись об стіну або який-небудь предмет.

21. І нарешті, дозвольте моделі стати головним героєм фотографії. Ніколи не бійтеся дійсно крупних планів.


Ця добірка поз для чоловічої фотосесії, прекрасно підійде в якості шпаргалки, особливо для новачків. І пам’ятайте, що абсолютно правильних «рецептів» не існує, кожну позу необхідно підлаштовувати під навколишнє оточення і тематику фотосесії. Але не перестарайтеся.

Насправді, все, що потрібно для гарного портрета – це простота. Простий фон, простий одяг, проста поза і природній вираз обличчя. Продовжуйте практикуватися і експериментувати, шукайте те, що підійде саме вам.

Source: digital-photography-school.com

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий