fbpx
uk
Перевірка стажу для пенсії

Як перевірити страховий стаж для пенсії онлайн

В статті про цифровий підпис ми вже писали, що він може використовуватися і для реєстрації/авторизації на веб-сайтах різноманітних держустанов. Якщо ви вже згенерували ключ, то можете гортати далі, якщо ні – рекомендуємо скористатися нашою інструкцією і зробити це прямо зараз.

Отже, з недавніх пір перевірити свій страховий стаж, який розраховується для нарахування пенсії, стало можливо і в режимі онлайн. Прекрасна новина, особливо для жителів великих міст, яким на отримання аналогічної інформації в оффлайні, прийшлося б витратити немало часу на відвідування пенсійного фонду, написання заяв і т. п.

Вся процедура проста і займає мінімум часу. Ось як саме це зробити:

1. Перейдіть на портал електронних послуг пенсійного фонду, після чого виберіть у меню розділ «Дані з реєстру застрахованих осіб»:

Дані зі страхового реєстру

2. Прогортайте сторінку вниз, і натисніть на посилання «Вхід»:

3. Відкриється форма для авторизації, в якій потрібно переключитися на вкладку «За ЕЦП», вибрати в списку АЦСК Приватбанк, ввести пароль доступу до свого ключа, і вказати місце його розташування через натискання кнопки «Обрати»:

Після цього натисніть на кнопку «Увійти з ЕЦП».

4. Через декілька секунд ви будете перенаправлені на особистий профіль, де вказано ваш податковий номер, номер соціального страхування, а також загальний страховий стаж. Виглядає це приблизно так:

5. При бажанні, можна переглянути деталізовану інформацію по роках, заробітній платі, виплатах і т. п. Для цього потрібно перейти до вкладок «Моя заробітна плата», або «Мій страховий стаж», які доступні в лівій боковій колонці:

Як бачите, перевірити страховий стаж онлайн досить просто, і при бажанні, дізнатися скільки років вже зараховано до вашої майбутньої пенсії, без потреби відвідувати держустанови в оффлайні.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий