fbpx
uk
Електронно-цифровий підпис (ключ)

Як отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП) через Приват24

Ключ електронно-цифрового підпису (ЕЦП) юридично є аналогом власноручного підпису особи, який використовується для затвердження різного роду документів.

Якщо коротко, не вдаючись в специфічні технічні речі, то ЕЦП являє собою набір криптографічних даних (зашифрованих в файлі), які є унікальними для кожної конкретної особи. Завдяки цьому, її легко ідентифікувати.

Для чого потрібен електронний цифровий підпис?

Перш за все, його наявність є необхідною умовою для ведення електронного документообігу. Інакше ви не зможете «підписувати» (верифікувати) документи. Але цим його застосування не обмежується.

Ключ ЕЦП також використовується для авторизації на сайтах різноманітних державних організацій. Наприклад, для подання онлайн-петицій, звітів у податкову або перегляду якоїсь особистої інформації, наприклад, даних про нерухомість, страховий стаж і т. п.

Без цього вам прийдеться робити все це в оффлайні – відвідувати установу, писати заявку, подавати копії документів і очікувати відповіді. В результаті, процедура яка займає 15 хвилин, може розтягуватися до декількох днів. Особливо якщо ви живете у великому місті.

Як отримати ЕЦП швидко і безплатно через Приват24

В офлайні є спеціальні Центри сертифікації, де можна отримати ключ. Проблема тільки в тому, що для цього потрібно зібрати пакет документів і це все може зайняти масу часу, який ви витратите в тому числі на поїздки.

Якщо ж у вас є картка Приватбанку і ви зареєстровані в Приват24, є набагато простіший і швидший спосіб все зробити. Згенерувати електронно-цифровий підпис можна онлайн, швидко і абсолютно безкоштовно.

Ось як виглядає цей процес:

1. Авторизуйтесь в системі і перейдіть на вкладку «Усі послуги», потім «Бізнес» і натисніть на пункт «Завантажити сертифікат»:

ЕЦП в Приват24

Система повідомить вас про необхідність встановити спеціальне розширення для браузера (BankID CryptoPlugin).

2. Заповніть заявку зі своїми даними. Зверніть увагу, що вони повинні співпадати з паспортними даними, а також не забудьте вказати актуальний e-mail:

3. Після цього натисніть кнопку «Дані вірні», і виберіть папку (або флешку), в якій буде зберігатися файл з даними ключа.

4.  Тепер потрібно встановити пароль, яким файл буде захищений від несанкціонованого відкривання, навіть якщо якимось чином потрапить в чужі руки:

5. На ваш телефон буде відправлена SMS з кодом. Введіть його, поставте галочку, що ви згідні з правилами і нажміть кнопку «Далі»:

6. Стартує процес формування заявки, який триває буквально декілька секунд. Після цього ви отримаєте повідомлення про успішне завершення, серійний номер сертифікату і дані стосовно терміну його дії (1 рік):

Як бачите, все справді дуже просто, а вся робота по цій інструкції, займе у вас буквально 10 хвилин.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий