fbpx
uk
Сервіс Paysend для переказу коштів

Як отримати переказ на карту в Україні з інших країн світу

Безвіз з країнами ЄС, відносно хороший рівень англійської і високий попит зі сторони іноземного бізнесу, цілком логічно призвели до того, що всі у кого є можливість заробляти гроші з-за кордону, дуже часто в повній мірі нею користуються.

І мова не тільки про трудових мігрантів, які їдуть на заробітки в ту ж Польщу і Чехію, але й про велику кількість фрілансерів, які працюють хто на Upwork, а хто на замовників з РФ та інших країн світу.

Отримувати з клієнта гроші готівкою в таких випадках якось не зовсім зручно, так що доводиться користуватися різними електронними платіжними системами, щоб отримати гроші на картку. А оскільки як країна у нас все ще піднімається з колін, то це обертається тим ще головним болем.

Той же PayPal, який є найбільш популярною платіжною системою в США і більшості інших країн першого світу, українцям поки що дозволяє гроші тільки витрачати, але аж ніяк не виводити на картку. І швидше за все це «поки що», триватиме ще дуже довго.

Погодьтеся, не дуже зручно. Але, виявляється, є зручний спосіб отримати міжнародний переказ грошей на картку в Україні з більшості країн світу, з мінімальними втратами на комісіях і мінімальним головним болем в цілому. Про це далі я і розповім детальніше.

PaySend – чудова альтернатива WebMoney і Western Union

Трохи передісторії. Загалом, почалося все з того, що одного ранку, заваривши кави і почавши за звичкою з короткого перегляду новин, я потрапляю на такий-от заголовок:

Новина про блокування вебмані

Чудова новина, особливо на фоні того, що 30% сімейного бюджету в той час я отримував від клієнта, який був власником одного російського SaaS-сервісу. Я займався його просуванням, і платив він в рублях. Точніше, титульних знаках WMR – еквівалент російського рубля в системі WebMoney, який без проблем виводився на картку Приватбанку.

Самі то обмінники цілком собі працювали, але курс обміну сильно знизився і став невигідним, та й ризики що гроші одного разу підвиснуть де-небудь на їхніх серверах, ставали занадто великими.

Загалом, довелося терміново шукати заміну і здавалося що ситуація реально безвихідна. Адже ті ж банківські перекази з Росії в Україну були скасовані ще задовго до цього. А платіжні системи типу Western Union не підходили через неадекватно високий розмір комісій.

За допомогою цього ж клієнта, альтернатива була знайдена. Хтось із його друзів підказав цікавий сервіс Paysend.com – сервіс міжнародних грошових переказів за принципом «з карти на карту».

Як це працює? На прикладі переказу грошей з Росії в Україну

Пересилання готівки з України поки не підтримується, в нашій країні гроші можна тільки отримувати. Тому, зареєструватися в сервісі повинен тільки громадянин тієї країни, переклад з якої ви хочете отримати.

Все що для цього буде потрібно – місцевий номер мобільного телефону. Після чого потрібно вказати суму переказу і картку одержувача в Україні («Дані одержувача»):

Форма реквізитів для переказу

І заповнити форму з даними відправника:

Дані відправника в РФ

Починається перенаправлення на вікно підтвердження, в якому потрібно буде вказати пароль, отриманий по SMS від банку-емітента картки (3D Secure), і навіть можна безкоштовно відправити повідомлення по SMS одержувачу в Україні.

Гроші приходять буквально за декілька хвилин. Принаймні так було у мене, отримував я на картку Приватбанку. Сума точно відповідає такій за розрахунками калькулятора на головній сторінці Paysend, комісія всього 49 рублів + трохи знімає сам Приват:

Калькулятор суми в Paysend

Комісія Привату

Комісія Привату склала 42.94 грн, що досить небагато, враховуючи загальну суму. Курс розраховується по міжбанку:

Приклад поточного обмінного курсу

І виходить вигідніше ніж WebMoney, навіть якщо брати обмінник з дуже вигідним курсом:

До речі, про розрахунки. На головній сторінці сервісу є калькулятор, який дозволяє порахувати скільки грошей ви отримаєте при переказі з потрібної вам країни/валюти. Наприклад, переклад 500 доларів з США в Україну:

Переказ доларів в гривню

Або переклад в євро з Німеччини в Україну:

За деякими напрямками є обмеження на одну транзакцію, наприклад, для Німеччини це не більше 493 євро за раз.

Кількість доступних в Paysend країн приємно радує – їх вже більше ніж 50. Розрахунок отримуваної суми дуже точний, але деякі відмінності все ж будуть, так з різними парами країна/валюта і різними типами карток, відсотки будуть відрізнятися, оскільки їх може знімати ще й сам банк.

Підведемо підсумки

Загалом, перед нами хороший сервіс, який дозволяє швидко перевести гроші в Україну з Росії, США, країн ЄС та інших держав світу. У Paysend все організовано максимально просто, не потрібно встановлювати на комп’ютер ніяких клієнтів, все можна зробити за лічені хвилини прямо в браузері.

Ну і головне – переказ грошей здійснюється з мінімальною комісією, навряд чи вийде знайти альтернативний спосіб, який був би більш вигідний. Сподіваюся, ця стаття була для вас корисною!

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий