fbpx
uk
Сервіс Paysend для переказу коштів

Як отримати переказ на карту в Україні з інших країн світу

Безвіз з країнами ЄС, відносно хороший рівень англійської і високий попит зі сторони іноземного бізнесу, цілком логічно призвели до того, що всі у кого є можливість заробляти гроші з-за кордону, дуже часто в повній мірі нею користуються.

І мова не тільки про трудових мігрантів, які їдуть на заробітки в ту ж Польщу і Чехію, але й про велику кількість фрілансерів, які працюють хто на Upwork, а хто на замовників з РФ та інших країн світу.

Отримувати з клієнта гроші готівкою в таких випадках якось не зовсім зручно, так що доводиться користуватися різними електронними платіжними системами, щоб отримати гроші на картку. А оскільки як країна у нас все ще піднімається з колін, то це обертається тим ще головним болем.

Той же PayPal, який є найбільш популярною платіжною системою в США і більшості інших країн першого світу, українцям поки що дозволяє гроші тільки витрачати, але аж ніяк не виводити на картку. І швидше за все це «поки що», триватиме ще дуже довго.

Погодьтеся, не дуже зручно. Але, виявляється, є зручний спосіб отримати міжнародний переказ грошей на картку в Україні з більшості країн світу, з мінімальними втратами на комісіях і мінімальним головним болем в цілому. Про це далі я і розповім детальніше.

PaySend – чудова альтернатива WebMoney і Western Union

Трохи передісторії. Загалом, почалося все з того, що одного ранку, заваривши кави і почавши за звичкою з короткого перегляду новин, я потрапляю на такий-от заголовок:

Новина про блокування вебмані

Чудова новина, особливо на фоні того, що 30% сімейного бюджету в той час я отримував від клієнта, який був власником одного російського SaaS-сервісу. Я займався його просуванням, і платив він в рублях. Точніше, титульних знаках WMR – еквівалент російського рубля в системі WebMoney, який без проблем виводився на картку Приватбанку.

Самі то обмінники цілком собі працювали, але курс обміну сильно знизився і став невигідним, та й ризики що гроші одного разу підвиснуть де-небудь на їхніх серверах, ставали занадто великими.

Загалом, довелося терміново шукати заміну і здавалося що ситуація реально безвихідна. Адже ті ж банківські перекази з Росії в Україну були скасовані ще задовго до цього. А платіжні системи типу Western Union не підходили через неадекватно високий розмір комісій.

За допомогою цього ж клієнта, альтернатива була знайдена. Хтось із його друзів підказав цікавий сервіс Paysend.com – сервіс міжнародних грошових переказів за принципом «з карти на карту».

Як це працює? На прикладі переказу грошей з Росії в Україну

Пересилання готівки з України поки не підтримується, в нашій країні гроші можна тільки отримувати. Тому, зареєструватися в сервісі повинен тільки громадянин тієї країни, переклад з якої ви хочете отримати.

Все що для цього буде потрібно – місцевий номер мобільного телефону. Після чого потрібно вказати суму переказу і картку одержувача в Україні («Дані одержувача»):

Форма реквізитів для переказу

І заповнити форму з даними відправника:

Дані відправника в РФ

Починається перенаправлення на вікно підтвердження, в якому потрібно буде вказати пароль, отриманий по SMS від банку-емітента картки (3D Secure), і навіть можна безкоштовно відправити повідомлення по SMS одержувачу в Україні.

Гроші приходять буквально за декілька хвилин. Принаймні так було у мене, отримував я на картку Приватбанку. Сума точно відповідає такій за розрахунками калькулятора на головній сторінці Paysend, комісія всього 49 рублів + трохи знімає сам Приват:

Калькулятор суми в Paysend

Комісія Привату

Комісія Привату склала 42.94 грн, що досить небагато, враховуючи загальну суму. Курс розраховується по міжбанку:

Приклад поточного обмінного курсу

І виходить вигідніше ніж WebMoney, навіть якщо брати обмінник з дуже вигідним курсом:

До речі, про розрахунки. На головній сторінці сервісу є калькулятор, який дозволяє порахувати скільки грошей ви отримаєте при переказі з потрібної вам країни/валюти. Наприклад, переклад 500 доларів з США в Україну:

Переказ доларів в гривню

Або переклад в євро з Німеччини в Україну:

За деякими напрямками є обмеження на одну транзакцію, наприклад, для Німеччини це не більше 493 євро за раз.

Кількість доступних в Paysend країн приємно радує – їх вже більше ніж 50. Розрахунок отримуваної суми дуже точний, але деякі відмінності все ж будуть, так з різними парами країна/валюта і різними типами карток, відсотки будуть відрізнятися, оскільки їх може знімати ще й сам банк.

Підведемо підсумки

Загалом, перед нами хороший сервіс, який дозволяє швидко перевести гроші в Україну з Росії, США, країн ЄС та інших держав світу. У Paysend все організовано максимально просто, не потрібно встановлювати на комп’ютер ніяких клієнтів, все можна зробити за лічені хвилини прямо в браузері.

Ну і головне – переказ грошей здійснюється з мінімальною комісією, навряд чи вийде знайти альтернативний спосіб, який був би більш вигідний. Сподіваюся, ця стаття була для вас корисною!

Volodymyr Fedorychak
Volodymyr Fedorychak
Яскраво виражений індивідуаліст, зі специфічним почуттям гумору. Фанат Civilization, Apple і творчості Стівена Кінга.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий