fbpx
uk
WebMoney на Приват24

Як обміняти Webmoney в Україні з мінімальною комісією

Незважаючи на те, що популярність WebMoney в Україні знижується через появу нових зручних можливостей для оплати онлайн, цей спосіб проведення платежів все ще залишається основним для багатьох людей, які працюють на фрілансі.

Особливо, якщо вам не дуже хочеться привертати увагу з боку різних контролюючих органів, бо на балансі кіпера можна без проблем зберігати тисячі доларів і ніхто про це не дізнається. А виводити вже поступово, щоб в разі чого, податкова раптом не почала цікавитися новоспеченим олігархом.

Правда що купити, що вивести WebMoney в Україні на картку банку, не так вже й просто. Особливо якщо ви робите це вперше і особливого досвіду у вас немає. Тим більше, що шахраїв вистачає, як і бажаючих нажитися за ваш рахунок, і поставити якісь вже зовсім неадекватні комісії за подібні операції.

Я працюю з WebMoney ще з 2008 року, і пробував різні способи їх виведення – від різних обмінників, до мінял, яким потрібно скинути монети на гаманець, а в відповідь вони зроблять обмін і переказ вже в гривнях.

На даний момент, найвигідніший варіант з існуючих – покупка і виведення WebMoney через сервіс Obmenka.ua. Це не тільки дуже вигідно (нижчих комісій я не бачив), але ще й дуже швидко – гроші на Приват 24 приходять в середньому за 15-20 хвилин, максимум до години.

Давайте я докладніше опишу весь процес, а почнемо з виведення. Отже, переходимо на головну сторінку Obmenka.ua і тиснемо на пункт меню «Реєстрація», в правому верхньому куті, і заповнюємо всі необхідні поля:

Тепер переходимо в особистий кабінет, і заповнюємо всю інформацію про себе. Потрібно вказувати тільки реальні дані, інакше не пройдете верифікацію. Плюс тиснемо кнопку «Додати документ» і відправляємо фото паспорта і картки, на яку плануєте отримувати гроші.

Детальну інформацію по різних банках можна отримати якщо натиснути на кнопку «Правила верифікації», з’явиться спливаюче вікно з переліком необхідного.

Після того як все заповните та завантажите фото документів, натисніть кнопку «WM верифікація», щоб відправити їх на перевірку. По часу все займе максимум день.

Там ще багато всього цікавого є у вкладках, наприклад, історія операцій, реферальні посилання для залучення партнерів і т. д. Можете все це переглянути, коли буде вільна хвилинка.

Обов’язково перейдіть в розділ «Мої гаманці» і додайте свій номер кіпера в системі WebMoney і картку банку, на рахунок в якому плануєте виводити гроші. На прикладі зі скріншота нижче у мене вказано доларовий і рублевий гаманці, а також гривнева картка в Приват 24:

Після того як документи верифікують, можна приступати безпосередньо до обміну і виведення електронних грошей. У мене це робиться на картку Приватбанку, в цілому, процес нічим не відрізняється, незалежно від банку.

Виведення WebMoney: покроковий алгоритм

Увага: оскільки робота з самим сервісом WebMoney в Україні заборонена указом Президента, робити все необхідно через Opera з включеним VPN або на смартфоні.

1. Авторизуйтесь під своїми обліковими даними, і виберіть на головній сторінці напрямок обміну. Наприклад, WMR на Приватні UAH, попередньо поставивши галочку навпроти пункту “З комісією системи».

Потім введіть суму, яку ви плануєте обміняти і ви відразу ж побачите, яку суму отримаєте на банківську картку:

2. Заповніть ще кілька полів:

3. Поставте відмітку «З регламентом ознайомився» і навпроти прийняття користувальницької угоди, натисніть кнопку «Оплатити» і підтвердіть дію:

4. Проводимо оплату і чекаємо на переклад. Як я вже писав, зазвичай це займає не більше 15-20 хвилин.

Як купити WebMoney через обмінник

Процес покупки відбувається фактично аналогічно, просто міняємо валюти в калькуляторі місцями, курс буде дещо відрізняться:

Все відбувається з точністю навпаки: отримуєте титульні знаки на кіпер, а оплачуєте за допомогою своєї банківської картки.

Ну ось і все. Приємного користування!

Volodymyr Fedorychak
Volodymyr Fedorychak
Яскраво виражений індивідуаліст, зі специфічним почуттям гумору. Фанат Civilization, Apple і творчості Стівена Кінга.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий