fbpx
Найнебезпечніші види спорту

8 найнебезпечніших видів спорту, для тих, хто любить ходити по краю

Спорт і його ігрові види – найкраща форма вправ як для тіла, так і для розуму. Це чудова розвага як для тих, хто бере участь, так і для тих, хто просто любить повболівати.

У світі існують різні види спорту. Деякі призначені для занять в приміщенні, а інші – на відкритому повітрі. Одні розслаблюють, інші – кидають вам виклик.

У більшості видів спорту присутній певний рівень небезпеки, але в деяких випадках він такий, що спортсмен буквально виявляється на волосок від смерті. Давайте глянемо на десятку найнебезпечніших видів спорту.

1. Бейсджампінг

Бейсджампінг - стрибок зі скелі

Бейсджампінг – це, по суті, парашутний спорт. BASE насправді є абревіатурою від Building, Antenna, Span і Earth. Тобто – це все нерухомі конструкції, з яких люди стрибають. Як би захоплююче ні звучали розповіді про польоти і вітер у волоссі, це все ж смертельно небезпечно.

Крім очевидного ризику стрибків з висоти в сотні метрів, є ризик, що ви отримаєте сильного удару потоком вітру. У багатьох країнах цей спорт поза законом, за винятком організованих заходів.

2. Хелі-скі

Хелі-скі фото

З назви цього виду спорту неважко зрозуміти, що хели-скі має якесь відношення до вертольотів. Так ось, це спуск на сноуборді або на лижах зі схилів, до яких можна дістатися лише на вертольоті.

Палкі шанувальники цього виду спорту бронюють вертоліт на рік вперед, щоб опинитися на безлюдній вершині, а потім спуститься вниз. Вони не замислюються про можливість опинитися в скрутному становищі через зміни погоди або опинитися під сніговою лавиною. Такі поїздки теж дуже небезпечні.

3. Кейв-дайвінг

Кейв-дайвінг - плавання у підводних печерах

Кейв-дайвінг – незвичайний вид спорту, який передбачає підводне плавання в хоча б частково затоплених печерах. Крім використання звичайного спорядження для підводного плавання, люди, які займаються таким видом дайвінгу можуть використовувати спеціальне обладнання.

Найбільша небезпека цього спорту пов’язана з відсутністю освітлення і поганою видимістю, що може привести до того що ви втратите свого партнера з поля зору. Втрата повітря – ще одна небезпека, особливо тому, що не можна просто піднятися на поверхню, щоб зробити вдих, адже ви можете вдаритися головою об склепіння печери.

4. Їзда на бику

Їзда на бику – це вид спорту, в якому людина сідає на великого бика і намагається втриматися на ньому, в той час як той намагається скинути наїзника. Цей вид спорту – фаворит серед брутальних чоловіків, які хочуть похвалитися своєю мужністю і готові заради цього стерпіти будь-який біль.

Адже падіння з бика можуть привести до серйозних травм і струсу мозку. Бик, чия вага часом досягає 900 кг, може задавити наїзника. Але для деяких людей весь цей біль – відповідна ціна справжнього мистецтва.

5. Серфінг на великих хвилях

Серфінг на великих хвилях

Серфінг на великих хвилях – це окрема дисципліна в серфінгу, в яких спортсмен намагається зловити хвилі висотою не менше 7-8 метрів. Найбажаніша “висота” – зловити 30-метрову хвилю, що вдається одиницям.

Але небезпека цього спорту полягає в тому, що ви можете потрапити в течію і потонути, або втратити баланс і вдаритися об підводні камені. Також є ризик отримати сильний удар дошкою.

6. Альпінізм

Висотний альпінізм

Неважко зрозуміти, що альпінізм – це, по суті, ризикована діяльність, пов’язана з підйомом на найвищі гори і спуском з них. Кожен елемент цієї діяльності – ризик.

Альпініст може отримати різні фізичні травми, такі як вивихи, розтягнення м’язів, розрив зв’язок, переломи, травми спини, струс мозку або обмороження. Різкі зміни погоди можуть бути фатальними, адже в горах можна легко збитися зі шляху, і смертельні випадки дуже часті.

7. BMX

Змагання на BMX

Велосипедний мотокрос, або BMX, є однією з дисциплін велоспорту, в якій використовуються особливий тип велосипедів, відомих як велосипеди BMX. Основна частина змагань у цьому виді спорту включає в себе гонки, але певні відгалуження включають в себе демонстрацію різних трюків.

Велосипедист повинен виконати комбінацію акробатичних трюків на велосипеді BMX. Оскільки байкери прагнуть зробити трюк, якого раніше ніхто не робив, вони сильно ризикують і часто отримують травми, порізи, садна, розтягнення і навіть струс мозку.

8. Рафтинг

Рафтинг - сплав по гірській річці

Рафтинг – це небезпечний тип активного відпочинку, який передбачає сплав на надувних плотах по бурхливих річках або інших водоймах з неспокійною водою. Природа дуже різноманітна, а значить учасники завжди зіштовхуються зі складними завданнями.

При сплаві по бурхливій річці завжди є загроза того, що човен буде перегорнуто, і учасники розіб’ються об каміння. Перебуваючи у воді ви можете заплутатися у водоростях і вам буде складно вибратися. Найпоширеніші травми любителів рафтингу – переломи кісток, вивихи і удари.

Тим не менш, велика кількість людей займаються цими небезпечними видами спорту, оскільки отримують задоволення від припливу адреналіну. Так, ці види спорту не для людей зі слабкими нервами. Вони однозначно підходять лише тим, хто любить ходити по краю.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest