fbpx
Львів з висоти пташиного польоту

Львів з висоти: кращі місця, з яких можна насолоджуватися краєвидами міста

Львів є одним з найкрасивіших міст не тільки України, але й усієї східної Європи. У різних місцях він проявляє себе по різному, і особливо красивим місто виглядає з висоти пташиного польоту!

Можна знайти немало фото і відео міста Лева з повітря, але одна справа – переглядати чийсь контент, і зовсім інша – насолоджуватися цими краєвидами в реальності. Ми зібрали для вас добірку чудових місць, відвідавши які можна глянути на місто з висоти пташиного польоту.

Додавайте їх у свій список для відвідування, і можете не сумніватися – про витрачений на такі прогулянки час, точно не пожалієте!

Церква святих Ольги і Єлизавети

Церква святих Ольги і Єлизавети у Львові

Висота храму – 88 метрів, це найвища будівля у Львові. Збудували його в 1911 році за проєктом Теодора Тальовського, на пам’ять про імператрицю Єлизавету Баварську – дружину цісаря Австро-Угорщини Франца-Йосифа. Відтоді її гострі шпилі та високі вежі стали візитівкою Львова.

Адреса: площа Кропивницького, 1 (вхід з вулиці Городоцької)

Графік роботи: будні дні і субота — з 12:00 до 17:30, у неділю — з 13:30 до 17:30.

Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні

Меморіал героїв Небесної сотні у Львові

Біля стели тут є декілька оглядових майданчиків. Розташований на пагорбах на перехресті вулиць Максима Кривоноса та Замкової.

Вежа Ратуші

Вежа львівської Ратуші

Центральний оглядовий майданчик міста Львова, і один з наймальовничіших. Чотирикутна вежа, яка сягає 65 метрів, знаходиться на площі Ринок, 1, і є не тільки головною окрасою Львівської мерії, але й найвищою вежею в Україні.

Графік роботи: щоденно з 9:00 – 20:00 (літній графік) та з 9:00 – 18:00 (зимовий графік).

Оглядовий майданчик Високого Замку

Оглядовий майданчик Високого Замку

Найвищий оглядовий майданчик Львова (413 метрів над рівнем моря), з якого місто постає у всій красі.

Назва парку походить від залишків замку, руїни якого збереглися на території пагорбу. У другій половині ХІХ століття над верхньою терасою насипали штучний курган із оглядовим майданчиком.

Доступ сюди вільний, безкоштовний і цілодобово.

Лиса гора (Гора Лева)

Лиса гора у Львові фото

На Лисій горі у ХІV столітті був розташований другий замок-палац короля Лева. Назва народилася після нападу поляків у XIV столітті, коли замок короля Лева зруйнували, а відбудовувати його ніхто так і не став. Упродовж років гора була спустошена, на ній не було ні лісу, ні будівель. За це її і почали називати Лисою.

З того часу подейкують, що Лису гору полюбляє всяка нечисть: там нібито проводилися зібрання відьом, чарівниць та чортів. Однак саме з цієї гори відкривається вид на індустріальний Львів району Підзамче.

Висота: 389 метрів над рівнем моря. Зайти можна з вул. Опришківської).

Оглядовий майданчик в Шевченківському гаю

Шевченківський гай, оглядовий майданчик

Тут пролягає низка туристичних маршрутів, котрі сполучають музей із парком, один із яких виводить на оглядовий майданчик, із якого видно вулицю Старознесенську та район Підзамче.

За вулицею Довбуша в бік парку “Знесіння”. Зі сторони Шевченківського Гаю при вході звернути на ліво вздовж центральної алеї;

Доступ вільний, щоденно та цілодобово.

Гора Баба Род

Гора баба Род у Львові

Гора Род, на якій розташовувалось давнє слов’янське капище Рода і Рожаниці та давнє городище, розташована між нинішніми вулицями Старознесенською, Польовою та залізничною колією.

Оглядове колесо у парку культури ім. Богдана Хмельницького

Колесо огляду у парку культури у Львові

Атракціон з колесом огляду, яке піднімається на висоту 24 метри. Не високо, але навколо малоповерхова забудова, тому огляд відкривається хороший. З мінусів – кабінки не засклені, тому кататися там комфортно тільки в хорошу погоду.

Цитадель

Оглядовий майданчик на цитаделі у Львові

Одна з тих місцин, де можна глянути на Львів з висоти, про яку мало хто знає. Так от, коли там гуляєте треба обійти готель і позаду нього є майданчик звідки можна глянути на Львів. Видно правда лише сторону Високого Замку, але то таке…

Панорамний майданчик належить готелю “Цитадель” і розташований на його території. Це одна з тих місцин, про які мало хто знає, достатньо просто обійти готель і позаду нього побачите майданчик.

Львівська Цитадель входить до фортифікаційних укріплень міста середини ХІХ століття. Вона розташована у північно-західній частині Львова. Із оглядового майданчика можна побачити центральну частину старого міста.

Адреса: вул. Грабовського, 11. Графік роботи: щоденно з 10:00 до 18:00. Вхід: безкоштовний.

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest