fbpx
uk

Як скасувати регулярний платіж (підписку) в PayPal

На даний момент PayPal можна назвати одним з найзручніших і найбільш надійних способів оплати покупок на закордонних сайтах, наприклад, замовлень в інтернет-магазинах і абоненток в різноманітних сервісах.

Багато хто з нас часто використовує свій PayPal-акаунт для оплати різного роду інструментів з помісячною абоненткою, тобто підписки. Але інколи буває і так, що після перших днів користування сервісом стає зрозуміло, що він не зовсім підходить. Або завдання для вирішення якого купувалася підписка, є одноразовим, і потім цей інструмент вам більше не знадобиться.

Все було б добре, але тільки після завершення місячної підписки, ніхто не буде питати вас про її продовження. Все просто – платіж повторюється автоматично, і гроші просто будуть списані з вашої картки. І в деяких випадках, їх повернення може бути завданням доволі проблематичним.

Щоб цього уникнути, у випадку, якщо ви не плануєте продовжувати підписку на певний сервіс і надалі, потрібно просто скасувати регулярний платіж в PayPal через меню налаштувань. І ось покроковий алгоритм як правильно це зробити.

Як скасувати регулярний платіж в PayPal

1. Зайдіть на головну сторінку системи, і натисніть кнопку «Log In» для авторизації. Введіть свої дані для входу.

2. Нажміть на кнопку з зображенням шестерні в правом верхньому куті, щоб перейти до меню детальних налаштувань:

3. А тепер перейдіть в меню «Платежи», і в блоці «Автоматические платежи» натисніть на пункт «Управление предварительно утвержденными платежами»:

4. Тепер перед вами відкриється сторінка, на якій відображаються всі автоматичні платежі. Тобто підписки, оплата по яким списується з вашої картки в автоматичному режимі. Можно одним кліком переключатися між активними і неактивними платежами:

5. Тепер достатньо натиснути на назву будь-якого з пунктів, яка здебільшого ідентична конкретному сервісу на оплату якого ви підписані, щоб переглянути всю інформацію по ньому: період оплати, сума, дата наступного платежу, історія транзакцій та інші дані.

6. Ну а для того щоб скасувати наступний платіж, як не важко здогадатися, потрібно просто натиснути кнопку «Отмена». І все, гроші з вашої картки більше списуватися не будуть.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий