fbpx
Життя готує нас до випробувань

Пам’ятайте, що життя дає вам ті випробування, до яких ви готові

Життя проходить не мимо вас, воно створене для вас. Просто багато речей відбуваються набагато швидше, ніж ми можемо собі уявити. В цьому є певна іронія – ми ніколи не знаємо, чи готові ми до тієї чи іншої події, а потім вона відбувається, і ми розуміємо, що нам потрібно було саме це.

Велику частину життя ми проводимо, озираючись на важливі моменти минулого і не хочемо нічого міняти. Ми озираємося назад на часи, коли ми були дуже налякані, зазнавали труднощів і перебували поза своєю стихією, і зберігаємо їх в нашому серці, як святині. Ми пам’ятаємо про ці часи завжди, тому що ці моменти дали нам те, що важливо зберегти.

Пам’ятайте, що життя дає вам саме те, до чого ви готові. Кожна неприємність, горе, момент зростання і різкі зміни – це не тільки те, з чим ви можете впоратися, це те, що готує вас до чогось набагато більшого.

Пам’ятайте, що ви достатньо сильні, щоб впоратися з усім, що дає вам доля. Ви встаєте на свій шлях, і одного разу ви знайдете силу і ясність розуму. Одного разу ви знову побачите у всьому сенс, навіть якщо це станеться не так вже швидко.

Пам’ятайте, що життя дає вам не тільки те, до чого ви готові, але і те, що вам необхідно. І що цікаво, підкидає нам те, що потрібно, ще до того, як ми зрозуміємо, що це нам було просто необхідно. Всі проходять через такі етапи, і вони – це сходинки до якоїсь вищої мети.

Речі не завжди приходять в тій формі, в якій ви їх очікуєте. Події не завжди розгортаються так, як ви запланували. До того ж багато які з них не завжди виглядають так, як ви хочете, але вам потрібно довіритися долі. Вам знадобитися час, щоб пристосуватися до нової дійсності, відкрити свій розум і серце.

Щоб вийти із зони комфорту, потрібна сміливість, особливо якщо ви ще не повністю впевнені в своїх силах.

З іншого боку, кожен день старатися з усіх сил, не дивлячись на всі перешкоди, з якими ви стикаєтеся, це шлях до набуття того, чого ви так хочете.

Вірте в свій шлях. Вірте в свій план. Пам’ятайте, що життя дає вам те, до чого ви готові, і, врешті-решт, ви побачите, що саме це вам і було потрібно.

Джерело: Thoughtcatalog.com

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest