fbpx
uk
Що встигнути зробити до нового року

15 речей, які треба встигнути зробити до Нового року

До Нового року залишилося зовсім небагато часу. Для когось це символ нових можливостей і шансу багато почати спочатку, хтось вважає, що саме час навести порядок в роботі і особистих відносинах, ну а багато людей просто приймають рішення нарешті щось поміняти в своєму житті.

Редакція The Spark вирішила поділитися з вами своїм списком речей, які варто зробити до того, як Новий рік вступить в свої права. Сподіваємося, наш чек-лист виявиться корисним і для вас також.

1. Підвести підсумки року

Це не просто ревізія зробленого, а й розуміння того, що дійсно змінилося у вашому житті за останні 12 місяців.

2. Поставити цілі на наступний

Знання того, що у вас вже є, дозволяє визначитися з тим, до чого ви хотіли б прийти в найближчому майбутньому. Це можуть бути як абстрактні бажання, так і більш конкретні матеріальні цілі, з зазначеними часовими рамками.

3. Побачитися з дорогими для вас людьми

Наприклад, старими друзями, з якими ви давно не зустрічалися. Або ж з бабусею і дідусем, які живуть далеко в селі.

4. Позбутися непотрібних речей

Вам справді потрібні ті 100500 одежинок в шафах, і відкладене «про запас» в підвалі і коморі? Зробіть ревізію і віддайте непотрібне в пункти прийому речей для потребуючих людей, які є в будь-якому місті. Їм вони дійсно знадобляться.

5. Пробачити образи і самому попросити пробачення

Людина – істота соціальна, а в будь-якому соціумі конфлікти неминучі. Напевно знайдуться люди, на яких ображені ви, або такі, перед якими варто вибачитися вам. Залиште цей вантаж в старому році.

6. Повернути борги

Це можуть бути не тільки гроші, але й інші речі. Навіть якщо мова йде про книгу, взяту кілька років тому, у людини, з якою ви вже майже не спілкуєтеся. Це дуже приємне відчуття, знати, що ти нікому нічого не винен.

7. Виконати справи, що затягнулися

Ті, які висять у вас в списку запланованого вже добрі кілька місяців, але до них все ніяк не доходять руки. Просто візьміть і зробіть їх.

8. Припинити непотрібні відносини

Так, це може бути боляче і важко. Але якщо відносини стали токсичними або ж просто зжили себе, скажіть іншій людині, що вам вже не по дорозі. Якщо вона цінує вас як особистість, то зрозуміє і прийме це рішення.

9. Звільнитися з ненависної роботи

Кажуть, все погане потрібно залишати в старому році. Ненависна робота дуже добре підпадає під це визначення, і в Новому році ви обов’язково знайдете для більш гідну.

10. Допомогти кому-небудь безкорисливо

Напевно у вашому оточенні знайдуться люди, для яких навіть невелика допомога буде дуже цінною. Знайдіть декілька таких людей, і обов’язково зробіть це до настання Нового року.

11. Позбутися від шкідливих звичок

Це необов’язково щось явне, наприклад, куріння або зловживання алкоголем. Шопоголізм, плітки, нездорова їжа та інші подібні речі, теж можна сміливо віднести до такого списку.

12. Підготувати подарунки дорогим для вас людям

Не відкладайте це на потім, коли купувати доведеться те, що залишилося, а не те, що хочеться. Витратьте небагато часу і підготуйтеся заздалегідь. Якщо вільних грошей небагато, нехай це будуть хоча б приємні дрібниці, їх обов’язково оцінять.

13. Організувати фотосесію

Навіщо відкладати це на потім, коли всі студії будуть заброньовані на багато днів наперед, якщо можна організувати класну зимову фотосесію прямо зараз, в найбільш зручний для себе час. Прогулянка з другом і фотоапаратом, сюди теж відноситься.

14. Підготуватися до святкування

Зробіть ревізію прикрас для ялинки і докупіть те, чого не вистачає. Складіть новорічне меню. Проведіть генеральне прибирання вдома. Складіть музичний плейлист і список фільмів для перегляду. Замість традиційного для багатьох поспіху, у вас все вже буде під рукою.

15. Запланувати новорічні канікули

Навіть якщо у вас їх буде всього декілька днів, ви ж бо не хочете провести їх просто за переглядом YouTube або телевізора? Поцікавтеся на сайтах-афішах, які заходи в цей час плануються в місті, подумайте куди можна сходити з родиною і друзями.

Зимові свята – чудовий час, щоб добре повеселитися і отримати заряд приємних емоцій!

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий