fbpx
Як відкрити себе заново

8 способів відкрити себе заново

Ніщо в цьому світі не залишається колишнім. Все росте і розвивається по-своєму і в своєму власному темпі – від квітучих троянд до листя, що падає на землю. Люди не виняток. Ріст – важлива частина нашого життя, тому що саме так ми розвиваємося.

Іноді буває, що відчуваєш, немов потрапив в пастку, і більше не рухаєшся вперед у житті. Якщо ці відчуття збільшують стан страху, тривоги, туги або сорому за те, що не живеш в повній мірі, є декілька способів, щоб заново відкрити в собі бажання жити і вибратися з емоційної ями.

1. Постарайтеся змінити свою точку зору

Положення, в якому ми знаходимося, визначає те, як ми сприймаємо речі і реальність навколо. А наше сприйняття, в свою чергу, дуже сильно впливає на наші дії.

Занадто часто ми відчуваємо, що потрапили в пастку і не можемо вибратися, а все тому, що ми просто не бачимо виходу. Це схоже на те, як якщо б ми заблукали в лабіринті. Попереду ми бачимо тільки повороти і тупики, ми втрачаємо контроль над ситуацією, ми відчайдушно намагаємося вибратися, але спостерігаючи одні й ті ж перешкоди, не можемо нічого зробити.

Але якщо подивитися на цей же лабіринт але зверху, все змінюється, хоча всі ходи залишилися тими ж. Іноді потрібно подивитися на ситуацію під іншим кутом.

Якщо ви відчуваєте, що застрягли і не знаєте, що далі робити – подивіться на свої проблеми зі сторони. Уявіть, що ви вибралися зі свого тіла, постарайтеся оцінити всі плюси і мінуси ситуації. Вийшовши за рамки, ви зможете побачити своє життя інакше, можливо, ви побачите причину чому ви стали нещасним, а значить знайдете те, що потрібно змінити.

2. Наведіть порядок в навколишньому просторі

Позбавтеся від усього, що вам більше не потрібно. Згадайте різницю між необхідністю і бажанням, оскільки іноді ми оточуємо себе речами, які ми хочемо мати, але лише недовгий час, і коли це бажання виконано, ми обростаємо речами і почуттями, від яких потім складно позбутися, а це дуже обтяжує.

Якщо звести до мінімуму навколишні вас предмети, то це дасть вам більше сил, щоб зібратися з думками і очиститися морально і емоційно. Багато що з того, за що ми чіпляємося – біль, вина, страх – часто існує тільки в нашій свідомості і породжується надмірними роздумами на ці теми.

3. Змініть свій розпорядок дня

Коли звички стають вашою другою натурою, ви опиняєтеся в пастці рутини, яка триває і повторюється кожен день. Вам вже не потрібно думати або зосереджуватися, оскільки ваше тіло привчене слідувати ритуалам. В цьому випадку життєво важливо внести зміни в своє життя, намагаючись робити щось нове кожен день, якщо це можливо.

Особистий розпорядок дня

Це не повинні бути різкі зміни. Навіть така проста річ, як медитація протягом п’яти хвилин щоранку перед початком нового дня, допоможе вам сильніше, ніж ви думаєте, оскільки це направить ваш розум і тіло в потрібному напрямку, дозволяючи вам сприймати кожен день як нову сторінку, а не як продовження хаосу вчорашнього дня.

4. Будьте наполегливі і позитивні

Ми всього лише люди. Спроби відкрити себе заново – це довгий процес. Через непередбачуваність життя ми неминуче стикаємося з періодами, коли це робити складно, але саме в ці моменти дуже важливо нагадувати собі, чому ви вступили на цей шлях.

Зміна звичок вимагає часу і наполегливості. Важливо залишатися позитивним і не здаватися, тому що, як тільки розум візьме нові умови, тіло піде за ним; вам просто потрібно переконатися, що ви дотримуєтеся потрібного мислення, щоб рости і розвиватися.

5. Ризикуйте

Щоб домогтися успіху, ви повинні вийти зі своєї зони комфорту, тому що саме там можна знайти справжні пригоди. Часто наш власний страх і невпевненість в собі стають причиною того, що ми малюємо найгірший сценарій розвитку подій, коли ми намагаємося привнести щось нове або виключити щось непотрібне з нашого життя.

Проте, саме тут повинна проявитися наша наполегливість. Ми можемо побороти наш страх, представляючи куди ми рухаємося, зрозуміти, чого саме ми хочемо домогтися, вносячи ці нові зміни в життя.

6. Оточіть себе хорошою компанією

Люди, що оточують вас, будуть неминуче впливати на ваші емоції і думки. Якщо ви дійсно хочете змінитися, вам потрібно оточення, яке не тільки хвалить вас за щось хороше, що ви робите, але і дає вам зрозуміти, чого вам не вистачає в житті і як це можна виправити.

Вам потрібні люди, які допоможуть вам ставати кращою версією себе кожен день.

 В хорошій компанії завжди веселіше

7. Не поспішайте

Нетерплячість – наш найгірший ворог. Щоб розвиватися, необхідно приділяти собі достатньо часу. Зауважте, що прекрасні твори мистецтва ніколи не створюються в поспіху, тому що художник усвідомлює збиток, який може нанести своєму творінню. Нетерплячість може привести до помилки, яка зведе нанівець дні або навіть тижні копіткої роботи.

У цій подорожі ви художник, а ваше життя – витвір мистецтва. Не поспішайте і робіть те, що вам подобається.

8. Цінуйте ваші досягнення

Легко критикувати себе за те, що ви не перебуваєте там, де ви хочете бути. А ось щоб оцінити себе за те, який шлях вже пройшли, потрібна справжня мудрість і сила. Ви повинні самі оцінити свій прогрес, тоді і інші його помітять. Контроль у вашому житті повинен йти зсередини.

Немає межі досконалості, тому навчіться отримувати задоволення не від досягнення мети, а від процесу.

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest