fbpx
Як відкрити вино без штопора

5 простих способів відкрити пляшку вина без штопора

Відкрити пляшку вина за допомогою штопора може будь хто. Але що робити, якщо вино є, а відкрити його нічим? Пропонуємо декілька простих способів, ну а привід завжди знайдеться.

Найчастіше штопор або гублять, або ж просто забувають купити. Панікувати не варто, адже способи як відкрити вино без штопора, при відсутності цього інструмента, доступні кожному.

1. Відкриваємо пляшку вина ключами

Вам знадобляться ключі з вузьким кінчиком – від машини, квартири, де гроші лежать, або ящика з речами, які “раптом знадобляться”.

Встромляємо ключ в край пробки під кутом 45 градусів. Коли ключ увійде в пробку на ⅔, починаємо обережно прокручувати його і витягати пробку.

2. Відкриваємо вино за допомогою ножа

Потрібен ніж з вузьким лезом, в ідеалі зазубрений, але зійде і гладкий. На практиці нормально себе показує і ніж грибника, і складаний. Головне, щоб не тупий був.

Випрямляємо вказівний палець і тиснемо пальцем на пробку так, щоб трохи заштовхнути її в пляшку. Потім злегка під кутом акуратно встромляємо клинок в пробку до її середини і обережно повертаємо його в одному напрямку, витягаючи вгору. Так пробка вийде легше і, можливо, навіть не розкришиться.

3. За допомогою пляшки з водою

Переверніть пляшку з вином догори дном. Налийте до самого верху, в порожню пластикову пляшку води. Міцно тримайте вино (або краще затисніть пляшку між колінами) і різкими рухами ударяйте пластиковою пляшкою з водою по дну пляшки з вином.

Слідкуйте уважно за пробкою, коли вона з горлечка вийде приблизно наполовину – просто витягніть її руками.

4. З допомогою насоса для велосипеда

Вставляємо кінчик насоса в пробку якомога глибше і починаємо закачувати повітря в пляшку (зазвичай вистачає двох-трьох рухів). Пробка вилізе, а то і вилетить під тиском. Робити все це краще обережно, щоб пляшка з вином не тріснула. Ефектність методу зашкалює.

5. Як відкрити пляшку вина за допомогою шурупа

Закрутіть в пробку шуруп середнього діаметра (можна використовувати викрутку або будь-який інший предмет, придатний для цього) і відкрийте вино плоскогубцями, обценьками або двома олівцями, обхопивши з двох сторін шуруп і потягнувши на себе.

Як бачите, при бажанні відкрити пляшку вина можна хоч голими руками. Разом і оточуючих вразите, і принесете в атмосферу вечора екшн. А якщо експерименти – це не про вас, то просто носіть з собою штопор, з ним спокійніше.

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest