fbpx
uk
Проблеми сучасного етикету

Топ 5 поганих манер нашого часу, яких варто уникати

У наш час люди все рідше стали соромитися своїх поганих звичок і навіть не відчувають незручності за свою нетактовну поведінку в суспільстві. Те, що раніше засуджували і викорінювали, зараз часто неприховано демонструють.

Таке відчуття, що світ змінився досить сильно, а правила етикету за ним не встигають. Але хороші манери ніколи не перестануть бути в моді. Тому варто задуматися, чи не обзавелися ви парочкою поганих звичок, які вже стали характерними для людей нашого покоління.

1. Безтактність по відношенню до оточуючих

Дуже поширена недуга сучасного суспільства – це безцеремонність по відношенню до оточуючих людей. Не будьте нахабними, не лізьте до людини в душу, не задавайте відверто безтактні питання, особливо на людях.

Кіношні герої-циніки стають кумирами молоді, і за їхнім прикладом дехто поводиться по-хамськи, відпускають безтактні коментарі та зауваження співрозмовникам, вважаючи це прямолінійністю і особливою манерою поведінки.

Але це помилкова думка. Куди більшу популярність ви здобудете, якщо будете ввічливою, вихованою, культурною людиною. Такі якості завжди цінувалися і будуть цінуватися в будь-які часи.

2. Телефон на столі під час зустрічі

Потрібен час, щоб відучити себе від цієї звички. Чисто задумайтеся: що ж ви за важлива персона така, що вам потрібно відчувати себе на зв’язку 24 години на добу?

Коли ви зустрічаєтеся з людиною, тільки ваше спілкування в цей момент і є важливим. Приберіть смартфон в кишеню, поставити на вібро-дзвінок, і якщо подзвонять – вибачитися і вийти на 2 хвилини, якщо є нагальна потреба відповісти на дзвінок.

3. Відзначення на фото без відома

Ось вже точно, проблема сучасності. Іноді наш імідж в інтернеті стоїть поруч з нашою кар’єрою, відносинами, дружбою. Не варто його недооцінювати насправді.

І тут хтось раз і відзначає тебе на фотографії явно не в найбільш вдалому ракурсі. Чуйний Facebook виносить це фото в стрічку всім знайомим і незнайомим, а реагувати вже пізно.

Тому кожного разу, відзначаючи друзів навіть на кращих фотографіях, варто спочатку запитати, чи не проти вони, щоб ви це зробили.

4. Розмови по телефону на публіці

Вкрай некоректно виглядають люди, які в громадському місці мають звичку голосно розмовляти по телефону. Причому, як правило, предмет розмови нікудишній і явно не вартий уваги широкої публіки.

Проте, оточуючим доводиться вислуховувати всяку безглузду нісенітницю приватного характеру, яку їм нав’язує погано вихований абонент.

5. Звертання уваги на смакові вподобання в їжі

Чомусь мені здається поганою манерою момент, коли люди починають скаржитися на те, що їм несмачно. Або попалася цибуля, яку вони не їдять. Або вони ідейні вегетаріанці, які демонстративно дивляться на інших з огидою.

Ще гірше запитання на кшталт: «Як ти можеш це їсти? Чому ти не їж? Ти так багато їж? Ти так мало їж?». І так далі, список може продовжуватися.

Хороші манери не повинні залежати від оточення, в якому ви перебуваєте. Уникайте відверто неетичної поведінки і завжди залишайтеся вище хибних сучасних тенденцій.

Якщо ж ви раптом помітили за собою щось з перерахованого вище, поспішіть позбутися поганої звички раз і назавжди.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий