fbpx
uk
Бажання подорожувати

8 кращих книг про подорожі, які надихають вирушати в дорогу

Ви можете відкрити книгу і перенестися в будь-яку точку цього світу, використовуючи тільки свою уяву і керуючись вказівниками, розставленими її авторами. Книги – це дуже важлива річ в нашому житті. Друга важлива річ – подорожі. А що якщо спробувати їх об’єднати?

Ми зробили для вас добірку, в яку увійшли кращі книги про подорожі, які надихають вирушити в дорогу, щоб побачити приголомшливі місця, отримати унікальний досвід і знайти себе.

Хто знає, можливо котрась з них і вас підштовхне до того, щоб зібрати речі і відправитися за пригодами, розбудивши в душі пристрасть до подорожей!

Гілл Адріан Антоні – “На всі чотири сторони”

Гілл Адріан Антоні - "На всі чотири сторони"

Звичайні подорожні нотатки очима незвичайної людини – ось що таке збірка оповідань А. А. Гілла – британського журналіста і критика. Його гострий розум і чіпкі очі примудряються помітити в будь-якій країні те, що не потрапляло в зону уваги втомлених або надмірно захоплених мандрівників.

Ви побачите абсолютно нову Японію і Африку, Америку і Кубу, Індію та Шотландію. І, можливо, захочете поїхати туди, щоб упевнитися особисто, що все саме так, як описує місцями саркастичний, а місцями дуже доброзичливий Гілл.

Тур Хейєрдал – “Кон-Тікі”

Тур Хейєрдал - "Кон-Тікі"

У книзі Тура Хейєрдала “Подорож на” Кон-Тікі ” розповідається про те, як шестеро відважних людей здійснили одну з найоригінальніших експедицій нашого часу – на плоту з Південної Америки до Полінезії через Тихий океан. Ця подорож, яка відбулася в 1947 році, є однією з найсміливіших і видатних наукових експедицій останнього століття

Грегорі Девід Робертс – “Шантарам”

Грегорі Девід Робертс - "Шантарам"

Захоплююча розповідь австралійського злочинця-втікача, який знайшов свій дім в Індії – «Шантарам» – умовно автобіографічний роман, написаний непрофесійним письменником. Трохи пригодницький бойовик, трохи боллівудський фільм, трохи історія кохання – він як сама Індія багатогранний, і рідко залишає читача байдужим.

Пітер Мейл – “Франція. Рік в Провансі “

Пітер Мейл - "Франція. Рік в Провансі "

В один прекрасний день англійська подружня пара зробила те, про що мріють багато людей, але ніколи не наважуються зробити. Відкинувши всі аргументи розсудливості, вони купили старий фермерський будинок на півдні Франції і почали зовсім нове життя, повне гастрономічних радощів, несподіваних відкриттів і смішних пригод.

Перший прожитий в Провансі рік виявився настільки багатий яскравими враженнями, що надихнув Пітера Мейла на створення книги, яка миттєво стала міжнародним бестселером. «Рік в Провансі» до сих пір вважається кращою туристичною книгою, присвяченою Франції.

Елізабет Гілберт – “Їсти, молитися, кохати!”

Елізабет Гілберт - "Їсти, молитися, кохати!"

Ця книга про те, як знайти себе, подорожуючи по світу. Після довгого і неприємного розлучення, вона вирішує відправитися в подорож по світу і вибирає три країни: Італію, щоб поїсти і насолодитися життям; Індію, щоб заспокоїти розум та Індонезію, щоб знайти баланс в житті і в душі.

Джесіка Уотсон – “Сила мрії”

Джесіка Уотсон - "Сила мрії"

У 12 років Джесіка каже батькам, що збирається здійснити кругосвітню подорож. У 14 вона миє посуд у ресторані, а на зароблені гроші вчиться мореплаванню. У 16 Джесіка поодинці пропливає навколо Землі на маленькій яхті і стає знаменитою.

У книзі представлені щоденники Джесіки Уотсон, яка в 2010 році побила рекорд, ставши наймолодшим мореплавцем, який здійснив навколосвітню невпинну одиночну подорож на яхті.

Незважаючи на юний вік, відсутність грошей і несхвалення з боку оточуючих, Джесіці вдалося за два роки відточити навички мореплавання, знайти спонсорів і вмовити батьків відпустити її в навколосвітню подорож …

Володимир Яковлєв – “Вік щастя”

Володимир Яковлєв - "Вік щастя"

Що допомагає стрибати з парашутом, якщо тобі під сімдесят, або виконувати на сцені професійні балетні партії в дев’яносто два? Як стати рок-зіркою у вісімдесят п’ять і пробігти марафонську дистанцію в сто років?

У пошуках відповідей на ці питання журналіст і фотограф Володимир Яковлєв подорожував по всьому світу, фотографував і збирав історії людей, які в літньому віці продовжують вести активне, незалежне і повноцінне життя.

Білл Брайсон – “Подорожі по Європі”

Білл Брайсон - "Подорожі по Європі"

Білл Брайсон – мандрівник №1. Журналіст за професією і мандрівник за покликанням, він проїхав весь світ. Його путівники стали бестселерами в Америці, в Європі і навіть в Японії! Навряд чи знайдеться хоча б один школяр на Заході, який не чув би цього імені.

Подорожуючи разом з Брайсоном, ви дізнаєтеся про ту частину Європи, яку ретельно приховують від звичайних туристів, – загадкову, містичну і відверту. Веселун Брайсон розповість, як “на халяву” потрапити до Лувру, як паркуватися на тісних вулицях Риму, як пообідати за півціни в ресторанчиках Іспанії. Він навчить вас багатьом хитрощам професійного мандрівника, для якого не існує обмежень.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий