fbpx
uk
Користь сухофруктів

8 причин, чому сухофрукти корисні для вашого здоров’я

Сушені фрукти і горіхи – це ідеальна «швидка» їжа, яка є улюбленою закускою для багатьох людей, особливо коли вони спішать або намагаються дотримуватися своєї дієти.

Ізюм, сушений інжир, бананові чіпси, кокосова стружка, чорнослив та інші сухофрукти слід розглядати як природню, більш здорову альтернативу солодощам.

Насичені простими і складними вуглеводами, клітковиною, вітамінами і антиоксидантами, вони не тільки смачні, але і дуже корисні. Ось декілька причин, чому вам слід додати сухофрукти в свій раціон.

1. Багато вітамінів і поживних речовин

Хоча процес зневоднення дійсно призводить до того, що сухофрукти втрачають деякі зі своїх вітамінів і поживних речовин, більшість сухофруктів і раніше мають дуже високу концентрацію вітамінів і поживних речовин, яких потребує наш організм.

Сухофрукти наповнені калієм, кальцієм, залізом і магнієм. Вони також є відмінним джерелом вітаміну А і вітамінів групи В. Калій необхідний для росту і здоров’я м’язів, а також для функціонування центральної нервової системи. Кальцій і залізо є ключовими для здоров’я і росту кісток, що особливо важливо для дітей, бо їх кістки все ще ростуть.

2. Підвищення імунітету

Сухі фрукти багаті калієм, залізом, фолієвою кислотою, кальцієм і магнієм, які підвищують стійкість організму до різних захворювань. В комплексі, це підвищує ваш імунітет, зберігаючи здоров’я і захищаючи від різних захворювань.

3. Антиоксиданти

Фітонутрієнти, що містяться в абрикосах і яблуках, діють як антиоксиданти і запобігають росту ракових клітин. Горіхи, такі як фісташки, запобігають росту пухлин, особливо в легенях і простаті. Бразильські і волоські горіхи також борються з раковими клітинами в організмі.

Антиоксиданти працюють з організмом, знищуючи вільні радикали, тому вони дуже важливі. Споживання продуктів з великою кількістю антиоксидантів на регулярній основі дуже важливо для профілактики захворювань і загального стану здоров’я.

4. Зберігайте живіт здоровим

Сухофрукти наповнені клітковиною, яка необхідна для регуляції травної системи. Насправді, в них міститься майже в 3 рази більше клітковини, ніж у свіжих фруктах, тому вони є її чудовим джерелом.

Чорнослив та інші сухофрукти містять волокна, розчинні і нерозчинні, які покращують травлення і підтримують здоров’я шлунка та кишечника. Розчинні волокна діють як пробіотик і підтримують необхідні корисні бактерії.

5. Допомога у втраті ваги і збільшення енергії

Люди, які включають в свій раціон горіхи і сухофрукти, добре обізнані про користь сухих фруктів для схуднення. Коли вони споживаються в помірних кількостях, вони допомагають вам знизити вагу і залишатися у формі. Це дозволяє споживати менше жирів, цукру і отримувати при цьому більше важливих поживних складових для правильного обміну речовин.

Оскільки сухофрукти забезпечують природний заряд енергії, вони є ідеальною закускою посеред дня.

6. Борються з анемією і підвищують гемоглобін

Ізюм і чорнослив багаті залізом і корисні для тих, хто страждає анемією. Також, вони наповнені поживними речовинами, такими як вітамін В, мінералами, такими як фосфор і мідь, і ненасиченими жирами, які прискорюють регенерацію клітин крові і гемоглобіну в організмі. Мигдаль, інжир, фісташки і горіхи кеш’ю також дають організму енергію і підвищують витривалість.

7. Покращують стан кісток

Сушені сливи підтримують формування кісток, а також покращують їх здоров’я. Сухі фрукти також покращують щільність кісток, роблячи самі кістки сильнішими і захищаючи їх від надмірного зношування.

8. Підтримка здорового серця

Ізюм відіграє важливу роль в зниженні систолічного артеріального тиску. Він контролює рівень холестерину і зменшує запальні процеси в організмі. Мигдаль містить вітамін Е і мононенасичені жирні кислоти, які запобігають стрибкам рівня холестерину і підтримують його на оптимальному рівні.

Сухофрукти і горіхи в регулярному раціоні, знижують ризик серцевих захворювань, інсульту і інфарктів. Це не просто дуже цінний, але ще і по-справжньому доступний для кожного з нас продукт.

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий