fbpx
Незвичайні стартапи

Автобус від похмілля і сім’я напрокат: стартапи, які вирішують незвичайні проблеми

На піку популярності в середовищі стартапів зараз робота по моделі Uber. Але замість таксі деякі з них пропонують своїм клієнтам набагато більш незвичні послуги.

Human Library – людина для бесіди напрокат

У Великобританії бібліотека пропонує своїм відвідувачам взяти напрокат людину для 30-хвилинної бесіди. Можна поговорити з буддистом і чиновником, бездомним або далекобійником, атеїстом чи мусульманином.

Hangover Heaven – автобус, який допомагає від похмілля

Вулицями Лас-Вегаса і Нью-Йорка курсує автобус, який допомагає людям, що страждають від посталкогольного синдрому. В автобусі медики ставлять клієнтам крапельниці з фізіологічним розчином і набором вітамінів.

Автобус Hangover Heaven
Всередині Hangover Heaven

Famousforaday – стати знаменитим на день

Сервіс для тих, хто завжди мріяв про славу. «Найміть нас на один день і отримаєте відчуття слави без клопоту», – сказано в описі. При замовленні послуги людину будуть постійно переслідувати фотографи і журналісти. Папарацці фотографуватимуть клієнта, а потім віддадуть йому фотографії та відео.

Стартап Famousforaday

Ultime Realite – викрадення самого себе

Французька компанія Ultime Realite пропонує організувати власне викрадення. Ціна послуги – $1000. В основний пакет включені захоплення незнайомцями, зв’язування і доставка в машину з кляпом у роті. Потім «бранців» поміщають в темний підвал на чотири години.

Розширені пакети включають в себе індивідуальні послуги, такі як гонитва на човнах і викрадення на вертольоті. Власник бізнесу Джордж Кексус відзначав, що компанія виконує мінімум два замовлення кожного дня.

Amish Uber – таксі з конем і каретою

Представник громади амішів Тімоті Хохстедлер з Мічигану (США) запустив в околицях села Колон аналог Uber. Тільки для перевезення пасажирів використовується карета з кіньми. Спільноти амішів, як правило, живуть в ізоляції і відмовляються від сучасних технологій.

Щоб зловити таксі, потрібно голосувати біля дороги, бо використання смартфонів заборонено. Всього за $5 Хохстедлер готовий підвести місцевого жителя або туриста до дому чи прокатати по околицях селища.

Family Romance – сім’я напрокат

У компанії Ішиї Юічі працюють близько 1200 акторів. Кожен з них готовий стати для клієнта ким завгодно: чоловіком, кращим другом чи скорботним родичем на похоронах. Для людей, які втратили мотивацію, є можливість найняти людину, яка їх буде постійно підганяти в сторону досягнення цілей.

Муж или жена напрокат - стартап

Сам Юічі найчастіше виступає в ролі чоловіка. За дев’ять років він «був одружений» більше сотні разів. Найняти актора в середньому обійдеться в $50 в годину.

Hangover Helpers – прибирання після гулянки

Hangover Helpers – австралійська клінінгова компанія, яка вирішила виділитися серед конкурентів, і крім прибирання будинків після вечірок пропонує послуги ліквідації похмілля і навіть сніданок у ліжко.

Заснувала компанію сімейна пара Джеймс і Хейлі Хукуей. Ця ідея прийшла їм в голову зовсім несподівано. Якось вранці вони лежали в ліжку після чергової пиятики, без сил і бажання прибирати кімнату.

Саме тоді їм і спало на думку, що добре було б, якби хтось допоміг їм прийти до тями і взяв на себе роботу по прибиранню наслідків веселої ночі.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий