fbpx
Як знайти натхнення і нові ідеї

14 способів знайти натхнення, коли всі ідеї вичерпані

Будемо чесні. Ми всі хочемо знати, як чинити в жахливі дні, коли з’являється відчуття, що ви застрягли. Кожна творча людина залежить від примх мінливої ​​музи, яка з’являється зазвичай не тоді, коли нам це потрібно. На щастя, є способи зробити так, щоб наш розум частіше відвідували ідеї.

Ймовірно, ви вже пробували різні способи подолати творчу кризу. Тому ми хотіли б поділитися деякими несподіваними способами як знайти натхнення, коли нові ідеї не приходять.

Послухайте музику

Численні дослідження показали, що музика може підвищити творчий потенціал і допомогти зосередитися. І для цього не обов’язково слухати класичну музику, це корисно тільки в тому випадку, якщо вам дійсно подобається цей стиль музики. Слухайте те, що вам подобається, але не щось нове або те, що буде вас сильно відволікати.

Прийміть душ

Безсумнівно, це один з найпопулярніших способів пробудити творчий потенціал. Гарячий душ або холодний, приймаєте ви його довго чи ні – багато хто з вас може використовувати цей час для обмірковування нових ідей. Неважливо, чи дивитеся ви в стіну або співаєте, душ є оптимальним місцем для натхнення.

Прогуляйтеся

Дослідження проведене в Стенфорді показало, що проста прогулянка, навіть в знайомому або не примітному місці, може дати поштовх вашій уяві.

Прогулянка на березі моря

Підіть туди, де багато людей

Відправляйтеся в торговий центр, кафе або на який-небудь захід – туди, де ви можете спостерігати за людьми. Ви навіть можете робити записи у спеціальному блокноті для ідей, по ходу справи.

Приляжте поспати

Всі мої найкращі ідеї приходять у снах.

Сальвадор Далі

Незалежно від того, хочете ви отримати натхнення зі своїх снів чи просто відпочити і очистити розум, повноцінний нічний сон може стати ключем до творчості. Ви не повірите, але нам потрібно вести збалансоване життя поза роботою, щоб ми повністю як морально, так і фізично були готові, коли настане час творити.

Запозичте ідеї

Мова йде саме про запозичення, а не копіювання. Як писав французький письменник Франсуа-Рене де Шатобріан:

«Істинний письменник – це не той, хто утримується від наслідування іншим, а той, кого ніхто не може наслідувати».

Іноді вам просто потрібно з чогось почати, а значить подивіться на те, що вже давно відомо, і подумайте, як ви могли б це зробити краще. Навіть Стів Джобс почав свою роботу, побачивши прототип Xerox, а потім розвинув цю ідею.

Підіть в тихе місце

Побудьте на самоті з природою в безтурботній обстановці, де ви можете очистити голову від непотрібних думок і звільнити місце для творчих ідей.

Відвідайте захід пов’язаний з творчістю

Навіть в маленьких містечках є заходи де читають вірші, роздають автографи, проводяться якісь концерти та художні виставки. У світі повно творців, що створюють щось нове – подивіться на них, і до вас теж може прийти натхнення.

Брейнштормінг для пошуку ідей

Послухайте подкаст

Зараз є безліч подкастів на будь-які теми. Подкасти відмінно підходять для поїздок на автомобілі, але також можуть замінити вам музику під час роботи. Замість того, щоб слухати улюблені мелодії, присвятіть час подкасту, який дозволить по-новому поглянути на завдання, які перед вами стоять.

Поговоріть з кимось

Спілкування з іншими людьми може дати певний поштовх. Але не просто базікайте – дійсно познайомтеся з ким-небудь і постарайтеся копнути глибше. Якщо вам потрібні ідеї для чогось, пов’язаного з комунікаціями, то саме так ви можете знайти своє натхнення.

Записуйте всі ідеї в файл

Використовуйте додатки типу Evernote або Dropbox, щоб вести журнал ідей, де ви можете зберігати все, від заміток і скриншотів до статей на цікаві для вас теми.

Виконуйте повсякденні завдання

Деякі з кращих ідей виникають з нізвідки, коли ми просто перестаємо думати про це. При цьому діяльність, яка зовсім не пов’язана з вашими творчими проектами, може бути дуже корисною. Наприклад, прибирання дому, миття посуду чи прасування.

Багато хто з вас може згадати, що кращі ідеї приходили під час виконання найбільш повсякденних завдань!

Сідайте в машину і їдьте!

Правильно – покатайтеся! Якщо вам пощастило мати машину, сідайте і їдьте. Навіть якщо у вас на думці немає конкретного пункту призначення. Інколи сісти за кермо і підспівувати улюбленим пісням – це все, що потрібно, щоб освіжити розум.

А можете просто нічого не робити

Творчим людям часом потрібен час, щоб просто посидіти і нічого не робити.

Остін Клеон

І це правда! Знайдіть час, щоб нічого не робити. Взагалі нічого. Будь-яке завдання часом повинне бути поставлене ​​на паузу, яким би важливим воно не було.

Розслабтеся, отримуйте задоволення, повернетеся до справ пізніше. Можливо, саме спокій – це те, що вам потрібно, щоб повністю відновити сили і повернути собі натхнення.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий