fbpx
Як радикально змінити зовнішність

7 способів радикально змінити зовнішність (без пластичної операції)

З плином часу ми змінюємося. І не тільки в плані життєвої позиції, але і в плані зовнішності. Все це проходить настільки непомітно, що, дивлячись зрідка в дзеркало, може здатися, ніби твій власний світ хтось поставив на паузу і дуже не хоче натискати кнопку «плей».

І це відбивається на нашому житті: починає здаватися, що немає ні розвитку, ні руху, ні спонтанності. Жити стає нудно, побутові проблеми накривають з головою, не даючи розслабитися.

Якщо ви побачили в описі всієї ситуації себе, то терміново треба щось міняти, причому кардинально! Рекомендуємо почати з зовнішності, а там вже як піде.

1. Накачайте м’язи

Думаєте, піти в зал – це не радикально? Спробуйте, а потім вже сумнівайтеся. Багато з нас намагався, але сила волі ще не настільки розвинена, щоб зробити походи на тренування стилем свого життя. Але ж тільки таким чином і можна отримати великі м’язи, які змінять ваш образ в кращу сторону (бувають перегини, але про них говорити не будемо). Загалом, треба йти в спортзал, якщо є бажання змінити себе.

2. Відростіть або збрийте бороду

Як би банально це не звучало, але борода дійсно змінює стиль. Не всім вона йде, але не можна сказати, що відпустити бороду буде поганим рішенням, особливо якщо ви виглядаєте як підліток, а хочеться виглядати більш мужнім.

Однак завжди слід пам’ятати, що борода, як і ваше волосся на голові, вимагає догляду. Якщо ним нехтувати, то максимум, що з вас вийде, – це Чубакка з Зоряних Воєн. Борода хороша для чоловіка тільки в тому випадку, якщо вона доглянута.

Борода як спосіб змінити зовнішність

3. Модифікуйте тіло

Порада з розряду «як стати фріком», але раз ви у нас радикал, «модифікації» тіла – це те, що вам потрібно. Не будемо мучити, а відразу почнемо перераховувати їх: шрамування, підшкірні імпланти, пірсинг, тунелі, кіберімпланти (наприклад, є практика вставки під шкіру магнітів або чого-небудь подібного).

Розуміємо, що це вже виходить за рамки «норми», але такі речі разюче змінюють життя. У кращу або гіршу сторону? Чорт його знає, але те, що зміни є, – це безперечно правда.

4. Наведіть порядок з зубами

Скажемо так, не всі люди народилися з ідеальними зубами. І навіть додамо: природа хреново обійшлася з нами в цьому плані. Але сьогодні стоматологія пішла так далеко вперед, що будь-які зуби можна зробити ідеальними.

Один з варіантів – це вініри, їх якраз і роблять всі ці хлопці з голлівудськими посмішками, яких ви знаєте з голлівудських же фільмів. Причому сьогодні можна поставити вінір за 1 сеанс, не розтягуючи протезування на декілька відвідувань.

5. Розмалюйте все тіло

Ми говоримо, зрозуміло ж, про татуювання. Одне маленька тату навряд чи змінить вашу зовнішність кардинально, але от якщо заб’єте якісними малюнками все тіло, то отримаєте не тільки наганяй від матері, але і абсолютно новий образ. Він дозволить сказати собі: «Я – нова людина».

Власне, до татуювань звертаються люди, які хочуть змінити своє життя в ту чи іншу сторону. З психологічної точки зору людина дійсно відчуває себе після такого експерименту над своїм тілом оновленою, і це добре.

Татуювання на тілі у чоловіка

6. Пограйтеся з масою 

Чи нам вам говорити, що вага вкрай міняє людей? І це поширюється не тільки на дівчат. Якщо ми різко розтовстіємо, то нас важко буде впізнати. Або, навпаки, якщо ви все життя були товстуном, але раптом різко худнете, то сприймати вас вже будуть абсолютно інакше.

Загалом, підсумок один: вага впливає на вашу зовнішність. Напевно ви про це знали навіть без нашої геніальної експертної думки. Втім, підійдіть зараз до дзеркала, зніміть майку, подивіться на себе. Хочете набрати вагу? Або ж похудати? Може, саме час сісти на дієту?

7. Пофарбуйте волосся

Ні, з орієнтацією у вас все в порядку, та й фарбувати волосся – це, можливо, і не зовсім норма, але вже точно не щось екстраординарне.  Спробуйте якось, раз вже хочете щось поміняти в своєму житті. До речі, правда кажучи, для цього не обов’язково купувати хардкорну фарбу, яка на довгий час поміняє ваш колір волосся.

Є ж всякі тоніки, а на AliЕхpress взагалі можна придбати гель, який тримає колір до першого змивання. Досить зручна штука, коли хочеться сходити з розуму, але всього лише на парочку днів. Гель називається Mofajang.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest