fbpx
Як заспокоїти малюка, що плаче

8 простих способів заспокоїти малюка, що плаче

Нікому не подобається чути дитячий плач. Він засмучує, дратує, виводить з рівноваги, забирає всі нерви і сили. Але що робити, якщо всі ваші хитрощі діють лише на один раз, і дитина знову і знову не втомлюється починати «гру» спочатку?

Ми зібрали для вас декілька надійних способів заспокоїти дитину, що плаче. Зробіть глибокий вдих і запам’ятовуйте.

1. Вимовляйте звук «шшш»

Цей заспокійливий звук діє на дитину так само, як на нас морський прибій. Не бійтеся вимовляти його прямо в вухо дитини, частіше повторюйте і побачите, що малюк і правда заснув.

2. Поколишіть дитину

Якщо повільні «заколисуючі» рухи не працюють, спробуйте більш швидкі і зі швидшою амплітудою.

3. Спробуйте сповивання

Навіть якщо ваша дитина вже не новонароджена, спосіб під назвою «міні-буріто» допоможе розслабити малюка.

4. Посадіть дитину на пральну машину

Багатьох дітей заспокоюють вібрації, і тому якщо ви ще не придбали спеціальні для цього пристосування, спробуйте просто посадити малюка, що плаче на пральну машину. Заодно відразу дві важливі справи зробите – і дитину заспокоїте (можливо, вона навіть засне), і речі виперете.

5. Увімкніть кран з водою

Звук і візуальне сприйняття води, що тече, справляє чудовий розслаблюючий ефект на маленьких дітей. Якщо ви колись бачили ролик, де малюка, що плаче, заспокоювали шумом води з водопровідного крана, і вам було важко в це повірити, можете не сумніватися – це працює. А на YouTube можна знайти величезну кількість відео зі звуком води, яка тече.

Шум води заспокоює (білий шум)

6. Дайте дитині соску

Якщо ви перепробували буквально всі способи заспокоїти малюка, прочитали йому вголос вже всі книги і дали всі іграшки, згадайте про соску – іноді це може бути тим самим правильним рішенням.

7. Викупайте малюка в теплій воді

Теплі заспокійливі ванни з приємним ароматом, заспокійливо діють і на дітей, і на дорослих.

8. Відправляйтеся гуляти з коляскою

Так само, як і в машині, дитина в колясці заспокоюється і навіть починає засинати. А ви отримаєте порцію свіжого повітря і скинете кілька калорій!

Переконайтеся, що всі потреби дитини задоволені

Ніякі з перерахованих вище методів працювати не будуть, якщо дитина голодна, якщо у неї щось болить або вона відчуває себе некомфортно. Будьте уважні!

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest