fbpx
Прикраси від SomeMagic

SomeMagic – світ чарівних прикрас, з дрібкою магії в кожній речі

Сандра з Вільнюса (Литва), створює приголомшливо красиві прикраси, повні чарівного шарму, під брендом SomeMagic. Одного разу вона розповіла про це на одному з англомовних сайтів, і ми вирішили перекласти і опублікувати цю історію у себе.

У мене є свій бізнес з виготовлення прикрас в Литві. Мій творчий шлях почався пять років тому, коли я зрозуміла, що хочу змінити сферу діяльності. Мені завжди подобалася тема магії і таємниць, тому я вирішила втілити її в цих прикрасах ручної роботи.

SomeMagic Handmade Jevelry

Одного разу я розмістила в мережі кілька своїх робіт, і це наблизило мене до реалізації мрії. Я кинула свою роботу, після чого перетворила свою квартиру в майстерню, де проводила кожен день безперервно.

Підвіски "Сузіря в зоряну ніч"

Я розробляю дизайн кожної підвіски, щоб клієнт міг відчути і перенестися в інший світ. За допомогою чарівних сережок, перстнів, намист, браслетів я реалізую свої фантазії, і роблю ці прикраси доступними для всіх бажаючих.

Підвіска з лавандою
Прикраси з дрібкою магії

Додавши дрібку чарівного пилу, світло місячного каменю, шерсть єдинорога і трохи справжньої магії, я роблю світ своїх фантазій реальним, укладаючи його осколки в прикрасах, які ви можете тримати в руках. Додайте магію в своє життя і відчуйте, що чудеса трапляються. Дайте себе зачарувати!

Купити прикраси можна на Etsy або замовити через Facebook.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest