fbpx
uk
Закохана пара

Скільки часу потрібно для того, щоб закохатися?

Ймовірно, у вас є друзі, які говорили вам, що закохалися у свою другу половинку після декількох днів (чи тижнів) спілкування. Але є і люди, які разом вже довгий час, але так і не розібралися в своїх почуттях. Так скільки ж часу потрібно, щоб закохатися?

Якщо ви починаєте переживати, що не закохалися, хоча вже мали б, заспокойтеся і не вимагайте від себе занадто багато. Адже, коли мова йде про любов, краще за все думати про довгострокову перспективу.

Це не означає, що за короткий період неможливо відчути щось сильне. Просто найчастіше ці почуття, є ні чим іншим, ніж потягом або захопленням, і їх, звичайно, можна сплутати з любов’ю. Тому, щоб відповісти на питання в заголовку, нам потрібно дати собі трохи часу і переконатися в тому, що ж ми насправді відчуваємо.

Немає якоїсь точної відповіді. Але коли люди починають говорити про любов в перші 4-8 тижнів відносин, вони швидше за все відчувають тільки потяг! Ми можемо відчути потяг і пристрасть з першого погляду, але для того, щоб зрозуміти хто ви є насправді і чи підходите ви один одному потрібно набагато більше часу. Любов – це почуття, яке так швидко не проявляється.

Насправді цікаво те, що існують певні фактори, які дозволяють нам закохатися набагато швидше (або принаймні думати, що ми закохалися швидше). Нижче ми перерахуємо те, що може вплинути на цей процес. Але пам’ятайте – всі люди різні, а значить і підхід для всіх різний.

Оптимісти можуть закохатися швидше

Якщо подумати, то в цьому є сенс. Людям з позитивним мисленням простіше переконати себе в чому б то не було, в тому числі і в наявності почуттів до іншої людини. Позитивне мислення може вплинути на ступінь емоцій, які ви відчуваєте до вашого партнера з кількох причин.

По-перше, якщо ви така людина, то ви більш схильні до того, щоб помічати і цінувати ті риси характеру вашого партнера, які ви здатні полюбити. До того ж, якщо ви мислите позитивно, то швидше за все ви є більш відкритою і сердечною людиною, і будете більше тягнутися до свого партнера, ніж песимісти або реалісти.

Тому якщо ви цинік, то вам знадобитися більше часу, щоб закохатися. Але це теж абсолютно нормально.

Чоловіки закохуються швидше за жінок

Можливо, це йде врозріз з усіма гендерними стереотипами, але саме це робить всі ці стереотипи повною нісенітницею.

Згідно дослідженням, опублікованим в The Journal of Social Psychology, чоловіки закохуються швидше ніж жінки. Дослідження так само показало, що вони набагато швидше починають проявляти свої почуття. Але деякі експерти вважають, що причина цього лежить в тому, що чоловіки більш впевнені в собі, своїх думках і почуттях.

В цілому, чоловіки представляються менш емоційними. Здається, що вони ставлять свої почуття під сумнів рідше ніж жінки. Жінки ж, навпаки, набагато більш схильні аналізувати свої емоції, і дуже часто сумніваються перш, ніж сказати «я кохаю тебе». Тому чоловік може сказати, що любить, тому що відчуває щось сильне і вірить в це, а не тому що це дійсно так і є насправді.

Незважаючи на те, що стверджують ЗМІ і суспільство, багато чоловіків дійсно хочуть відносин і значущого зв’язку. Вони можуть закохуватися швидше і сильніше, але не зовсім зрозуміло, як довго ці почуття триватимуть.

Чи можна натренувати себе в любові?

Один з довгих і складних термінів, які вчені часто використовують, це «взаємна ескалація саморозкриття». Як тільки ви розкрили перед кимось свої слабкі сторони, і це пройшло добре, ви відчуваєте себе комфортно і готові відкритися ще більше. Ви відчуваєте себе понятими, значущими, і це саме те, що так потрібно людям. І це відчуття настільки важливе, що може привести до кохання.

Є безліч чинників, що впливають на те, як швидко людина може закохатися. Але варто розуміти одну важливу річ – все залежить від вас. Закоханість або потяг – це все процеси, які не відбуваються миттєво. Якщо вам потрібно більше часу, то це абсолютно нормально. Результат того вартий.

Джерело: Bustle.com

Редакція
Редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий