fbpx
Англомовні серіали для вивчення англійської

10 кращих серіалів для тих, хто вивчає англійську мову

Для початку, давайте дамо відповідь на питання: чому серіали, а не фільми? Справа в тому, що фільм йде всього півтори-дві години. За цей час ви тільки встигнете звикнути до манери, в якій розмовляють герої, до їхнього акценту, артикуляції і т. д. Але до цього моменту фільм, на жаль, вже закінчиться.

Тому для вивчення іноземної мови все-таки краще підійдуть серіали англійською. В процесі перегляду серій ваш слух звикне до чужої мови, і далі вам буде легше орієнтуватися і зосереджувати увагу на побудові фраз, лексиці та інших тонкощах, а не на тому, з яким акцентом говорять герої.

Метод вивчення англійської за допомогою серіалів особливо сподобається візуалам – тим, хто любить отримувати інформацію через зоровий канал сприйняття.

1. «Друзі» (Friends)

Серіал «Друзі» (Friends) для вивчення англійської

На думку багатьох шкіл англійської – це кращий серіал для вивчення англійської. Це справжній культурний феномен, який вплинув навіть на англійську мову сучасних американців. По ньому проводяться наукові дослідження. Наприклад, слово totally в значенні «повністю» – закріпилося завдяки цьому серіалу.

У порівнянні з іншими серіалами на англійській мові, тут вас порадує прийнятна швидкість розмов і висока чіткість мовлення. Тому «Друзі» добре підходять для новачків.

2. «Як я зустрів вашу маму» (How I Met Your Mother)

Серіал «Як я зустрів вашу маму» (How I Met Your Mother)

Цей англомовний серіал хороший тим, що тут використовуються безліч розмовних конструкцій і сленгових виразів. Тим, хто хоче практикувати американську англійську, він підійде просто чудово: дія серіалу розгортається в Нью-Йорку, а самі герої – це компанія друзів «злегка за тридцять», що потрапляють в кумедні ситуації і обговорюють особисті взаємини.

3. «Теорія великого вибуху» (Big Bang Theory)

Серіал «Теорія великого вибуху» (Big Bang Theory) англійською

Сучасний ситком про вчених, що став одним з найпопулярніших і найбільш успішних серіалів на телебаченні, він не має аналогів і полюбився глядачам у всьому світі. При перегляді «Теорії великого вибуху» в оригіналі ви не тільки випишете для себе десяток-другий розмовних фраз, але й поповните свій словниковий запас науковими термінами.

4. «Загублені» (Lost)

Серіал «Загублені» (Lost)

Головний хіт «нульових» поєднав у собі різні жанри і став прикладом по-справжньому захоплюючої телевізійної історії. Пасажири літака, що розбився виявляються на безлюдному острові і об’єднуються в боротьбі за порятунок своїх життів. Серіал чудово підійде тим, хто хоче потренувати аудіювання і навчитися розуміти акценти і діалекти героїв.

5. «Шерлок» (Sherlock)

Серіал «Шерлок» (Sherlock)

Найуспішніша адаптація серії книг про геніального детектива Шерлока Холмса з прекрасними акторами і чудовою операторською роботою. У ролі Шерлока – Бенедикт Камбербетч, чий акцент можна вважати одним із зразків британського англійської. Захоплюючий сюжет не дозволить занудьгувати під час перегляду, а багата лексика точно стане в нагоді для правильної розмовної мови.

6. «Відчайдушні домогосподарки» (Desperate Housewives)

«Відчайдушні домогосподарки» (Desperate Housewives)

У центрі подій чотири сучасні домогосподарки, які живуть в тихому передмісті. У серіалі розмовляють простою, повсякденною мовою без всіляких професійних добавок, в сам раз для новачків. На додачу до розмовної англійської під час перегляду ви отримаєте ще й хороший настрій.

7. «Екстра» (Extr@)

«Екстра» (Extr@)

“Extr@” – це серіал, який спеціально був створений для того, щоб допомогти засвоїти розмовну англійську на початковому рівні. Навіть якщо ви новачок у вивченні англійської мови, події будуть вам зрозумілі. 

Оскільки серіал спеціально розроблений для вивчення англійської, то фрази можна легко сприйняти і повторити, всі герої говорять чітко і розбірливо, сюжети теж невигадливі, і пов’язані з ситуаціями з повсякденного життя.

 8. «Офіс» (The Office)

Англійська по серіалам - «Офіс» (The Office)

Жарти підлеглих про начальника, обговорення недавніх корпоративів та службові романи змусять сміятися не тільки тих, кому знайомі такого роду ситуації. Для тих, хто вивчає англійську з нуля серіал буде доречний, адже дія відбувається в офісі, де люди працюють, немає ніякого стороннього шуму, тому мова героїв автоматично стає більш зрозумілою.

9. «Безсонні ночі» (Up All Night)

«Безсонні ночі» (Up All Night) англійською в оригіналі

Пара одружених людей несподівано дізнається, що у них буде дитина. Тепер кожен день вони намагаються збалансувати роботу, своє особисте життя і турботу про малюка, постійно потрапляючи при цьому в смішні і безглузді ситуації.

10. «Пліткарка» (Gossip Girl)

Серіал «Пліткарка» (Gossip Girl)

Мова цього серіалу не складна, відображає формат спілкування і лексику американських підлітків. Діапазон тем ширший, ніж в «Друзях». На початку і в кінці кожної серії оповідач підводить підсумки, тому ви залишитеся в темі сюжетних перипетій навіть якщо не зовсім вловили сенс в процесі перегляду.

Популярні школярки плетуть інтриги, заводять романи, борються за увагу оточуючих підлітків. Але головне питання серіалу, хто ж така «пліткарка», яка веде популярний і впливовий блог, в якому розкриваються всі темні таємниці з життя місцевих знаменитостей.

В чому плюси вивчення англійської мови по серіалах?

Вивчати іноземну мову шляхом перегляду серіалів англійською мовою корисно з кількох причин:

1. Це захоплююче

Ви навчаєтеся і розважаєтеся одночасно. Це не означає, що тільки за серіалами можна вивчити англійську на відмінно: про класичні уроки і повторення граматики забувати теж не варто. Але за допомогою серіалів і фільмів ви можете відволіктися і, до того ж, подивитися всі новинки не чекаючи їх перекладу або адаптації.

2. Збільшується словниковий запас

Особливо добре запам’ятовуються розмовні вирази. Якщо ви дивитеся останні новинки, то точно будете в курсі нових сленгових слів та скорочень.

3. Покращується розуміння на слух

У серіалах англійською ми чуємо живу мову від носіїв мови такою, яка вона в реальному житті. Але тут є один нюанс: перед тим, як вибрати серіал для вивчення, визначтеся, який саме версія англійської вам потрібна: американський чи британський варіант.

4. Формується правильна вимова

Англомовні серіали, як і спілкування з носіями мови, вчать нас правильно вимовляти слова і фрази, переймати інтонації і наслідувати акценти. Підказка: щоб потренуватися в правильній вимові – просто повторюйте за персонажами на екрані.

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest