fbpx
Острів Ікарія в Греції

7 секретів довголіття від жителів грецького острова, де кожному третьому – більше 90

На веб-сайті телерадіокомпанії Deutsche Welle з посиланням на німецький журнал Stern йдеться про те, що грецький острів Ікарія входить в число так званих «блакитних зон». Це новий термін, який використовується для позначення невеликої кількості регіонів світу, жителі яких живуть довше в порівнянні із середнім віком людей в інших частинах планети.

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі National Geographic, на острові Ікарія зафіксований найбільший відсоток довгожителів у віці 90 років. На додачу до цього, як виявилося, цього віку досяг кожен третій його житель.

В даний час в світі налічується п’ять таких «блакитних зон», а саме: італійський острів Сардинія, острів Окінава в Японії, острів Ніко в Коста-Ріці, каліфорнійське місто Лома Лінда в Сполучених Штатах і грецький острів Ікарія.

Ось декілька рекомендацій, сформульованих фахівцями на основі вивчення способу життя жителів острова Ікарія.

Грецькі довгожителі на острові Ікарія

1. Не їжте занадто багато. Неодноразові експерименти на тваринах довели: зниження кількості споживання калорій на 10-30%, може відчутно продовжити життя.

2. Вживайте більше горіхів. Вони багаті білком, клітковиною, антиоксидантами, корисними харчовими волокнами і багатьма вітамінами і мінералами.

3. Будьте активні. Фізична активність зміцнює здоров’я і може додати декілька років до вашого життя.

4. Відмовтеся від куріння. Як відомо, куріння є основною причиною серцево-судинних захворювань і відіграє вагому роль в розвитку деяких ракових захворювань.

5. Уникайте хронічного стресу і тривоги. Наприклад, тривожні люди в два рази частіше вмирають від хвороб серця, інсульту або раку легенів. Крім того, у чоловіків, які часто відчувають стрес, ризик передчасної смерті в три рази вищий, ніж у їхніх більш стресостійких колег.

6. Пийте чай. Речовини, які містяться в зеленому чаї можуть знизити ризик захворювання на рак, діабет або ризик розвитку серцевих захворювань. Чай також знижує ризик передчасної смерті.

7. Добре висипайтеся. Якщо ви спите менше 5 годин на добу, це підвищує ймовірність передчасної смерті, в той час як тривалість сну більше 8-9 годин може також скоротити тривалість життя.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest