fbpx
Різниця між віскі і бурбоном

У чому різниця між віскі і бурбоном? Ось кілька важливих відмінностей

Якщо ви коли-небудь стояли в винному магазині і дивилися на море пляшок з алкоголем коричневого кольору, позначених як «віскі» так і «бурбон», ви, можливо, задавалися питанням, що відрізняє бурбон від віскі. Насправді все просто: весь бурбон – це віскі, але не весь віскі – це бурбон.

Віскі – це широка категорія напоїв, що включає в себе алкоголь на зерновій основі, і як правило віскі витримується в бочках.

Якщо на кінці слова “whiskey” написано “ey”, то у цього напою американське або ірландське походження. Якщо є тільки «у», то це шотландський, японський або канадський віскі, за винятком марки Maker’s Mark – для свого американського бурбонного віскі вони вибрали другий стиль написання.

Бурбон – це віскі американського виробництва, яке з’явилося в Кентуккі, де розливається левова частка бурбона США. Але вам не обов’язково проживати в Кентуккі або навіть на півдні, щоб легально виробляти бурбон.

Єдиною географічною умовою є те, що сам напій виготовляється в США. Будь-який штат може виробляти віскі і називати його бурбоном.

Одним з інших чинників, яким визначається різниця між віскі і бурбоном, є те, що федеральний закон в США вимагає, щоб половину матеріалу для виготовлення становила кукурудза; інша частина може бути сумішшю інших зернових культур (жита, ячменю, пшениці). Ось чому, коли ви п’єте бурбон, на смак він здається трохи багатшим і солодшим, ніж, скажімо, скотч.

Також бурбон повинен витримуватися в обвуглених бочках з американського дуба.

Бочки з бурбоном на складі

Підводячи підсумок, щоб називатися бурбоном напій повинен відповідати наступним критеріям:

  • вироблятися в Сполучених Штатах Америки
  • містити 51% кукурудзи в масі для виробництва
  • витримуватися в обвуглених дубових бочках
  • не повинен містити будь-яких ароматизаторів, барвників або інших добавок.

І, нарешті, найважливіше питання: якщо між віскі і бурбоном така різниця, чи можете ви робити коктейль Манхеттен на основі і того, і іншого? Так само точно, як те, що Бруклінський міст все ще стоїть на місці, відповідь – так, можете.

Дорога редакція
Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий