fbpx
Чоловічі та жіночі бритви: в чому різниця?

У чому різниця між чоловічими та жіночими бритвами?

Як і багато інших товарів, бритви теж часто підтримують гендерні розмежування особливо за рахунок колірних стереотипів. Рожеві або інші пастельні тони призначаються для жінок; комбінація синього, сірого і оранжевого кольорів – для чоловіків. Але відмінності між чоловічими і жіночими бритвами не обмежуються кольором, адже справа не настільки в статі людини, який володіє бритвою, скільки в тому, що саме вона буде голити.

Жіночі бритви призначені для гоління ніг, пахв і лобка. Так як волосся там займає досить велику площу поверхні, головка жіночої бритви часто трохи більша, ніж головка чоловічої бритви. Крім того, вона часто закруглена, щоб легше переміщати бритву, огинаючи контури тіла, наприклад на колінах і щиколотках.

Ручка також може бути закруглена або мати вигнуту форму з борознами, які допомагають міцно тримати бритву в руці.

Якщо уявити, як жінки повинні тримати бритву, щоб дістатися до складнодоступних ділянок, а потім згадати про гель для гоління, мило і воду, стає зрозумілим, що все буде слизьким. Не дивно, що жінкам потрібна інша ручка на бритві. Жіночі бритви також іноді мають дві м’які смужки, над і під лезами, що потрібно для зволоження шкіри і запобігання порізів при швидкому голінні.

А ось чоловічі бритви в основному призначені для гоління лиця. Всупереч поширеній думці, чоловічі леза для гоління зазвичай не є гострішими чи якіснішими за жіночі. Але вони більш щільно встановлені в голівці бритви – це краще підходить для грубого волосся на обличчі, і допомагає збривати його ретельніше.

Голівка чоловічої бритви меншого розміру допомагає досить якісно голити волосся з невеликих ділянок на обличчі.

Якщо ж говорити про дизайн бритв, то їх величезна кількість, і немає якогось універсального варіанту. Тут все доволі індивідуально, і просто треба спробувати різні моделі, щоб зрозуміти, що найкраще підходить саме вам.

Дорога редакція
Трансформуємо каву і натхнення в тексти, і віримо в те, що все буде добре.
Цікаве по темі:
Добавить комментарий

Pin It on Pinterest